Facebook Pixel

Gres

Płytki bezfugowe na taras i nie tylko - jak układać i które wybrać?
Jednym z ciekawszych rozwiązań w temacie dekoracji wnętrz jest montaż płytek bez użycia fugi. Fugi zwykle są problematyczne. Trudno jest dobrać odpowiedni kolor, zwłaszcza do białych płytek. Kolejnym kłopotem jest dbanie o ich czystość. Fugi lubią szybko się odbarwiać lub mogą trwale się zabrudzić. Ostatecznie w wielu przypadkach pękają i należy je uzupełnić. Wybierając montaż bezfugowy, zyskujemy trwalszą i piękniejszą aranżację, bez obaw o to, że za rok czy dwa będziemy musieli odnowić lub szorować wszystkie fugi.
Czytaj więcejPłytki bezfugowe na taras i nie tylko - jak układać i które wybrać?
Jak układać płytki na ścianach i posadzce w kotłowni? Wybieramy tanie płytki do kotłowni
Kotłownia jest miejscem w naszym domu, w którym panują specjalne warunki. Niezależnie od tego, jaki posiadamy system ogrzewania, pomieszczenie to musi być przygotowane do zadań specjalnych. Wysoka temperatura, wszechobecny kurz, brud i popiół oraz specyfika miejsca wymagają od nas zastosowania w kotłowni odpowiednio trwałych i odpornych materiałów.
Czytaj więcejJak układać płytki na ścianach i posadzce w kotłowni? Wybieramy tanie płytki do kotłowni
Jakie płytki do garażu wybrać? Najlepsze materiały na posadzkę w garażu
Garaż to dodatkowe pomieszczenie w naszym domu, z reguły pełniące funkcję o charakterze techniczno-pomocniczym. Miejsce to chroni nasze auto przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi – zimą przed przymrozkiem i nieprzyjemnym skrobaniem szyb, latem przed upałami. Ponadto pozwala na majsterkowanie, różnego rodzaju naprawy oraz jest dodatkową przestrzenią na przechowywanie różnych rzeczy. Aby garaż spełniał swoje zadanie, musi być urządzony przede wszystkim w funkcjonalny sposób.
Czytaj więcejJakie płytki do garażu wybrać? Najlepsze materiały na posadzkę w garażu
Posadzki przemysłowe – wybór płytek ceramicznych do obiektów przemysłowych
Planując przestrzeń przemysłową, warto postawić na rozwiązania, które posłużą nam przez długie lata. Jedną z najbardziej podstawowych kwestii jest posadzka przemysłowa. Ten rodzaj posadzki stosujemy najczęściej w miejscach narażonych na szczególne obciążenia.
Czytaj więcejPosadzki przemysłowe – wybór płytek ceramicznych do obiektów przemysłowych
Płytki mozaikowe do łazienki i kuchni – mozaiki szklane, ceramiczne i kamienne
Mozaika, nie ważne jaka – ceramiczna, kamienna czy szklana, jest rodzajem płytek dekoracyjnych zwykle o małym formacie. Jednak nie jest to zasada, ponieważ istnieją także mozaiki w stylu greckim czy rzymskim, składające się z nieco większych płytek, jednak o różnym formacie i kształcie. Stąd najlepiej opisać mozaikę jako dekoracje artystyczną do wnętrz.
Czytaj więcejPłytki mozaikowe do łazienki i kuchni – mozaiki szklane, ceramiczne i kamienne
Płytki czarno-białe. Modne inspiracje na łazienkę z kontrastem wzorów czerni i bieli
Połączenie bieli i czerni jest tak stare, jak znana jest nam cywilizacja. Symbolizują one dobro i zło, yin i yang, północ i południe. Przeciwieństwa z symboliki kontrastują ze sobą tak samo mocno, jak kolory czerni i bieli.
Czytaj więcejPłytki czarno-białe. Modne inspiracje na łazienkę z kontrastem wzorów czerni i bieli

Elementy 1 do 6 20 całkowita

Pokaż na stronę