Facebook Pixel

Gres

Płytki gresowe na taras. Jakie płytki ceramiczne najlepiej sprawdzą się na tarasie?
Taras jest przedłużeniem naszej przestrzeni salonowej i wyjściem z tą przestrzenią na zewnątrz. Jest to oczywiście miejsce wypoczynku, relaksu, rodzinnych spotkań czy wieczorów w gronie przyjaciół. Estetyka oraz funkcjonalność tarasu jest więc bardzo ważna.
Czytaj więcejPłytki gresowe na taras. Jakie płytki ceramiczne najlepiej sprawdzą się na tarasie?
Nietypowe wykorzystanie płytek ceramicznych – płytki ceramiczne do wykończenia blatów, półek, donic czy na wezgłowie łóżka
Z reguły płytki ceramiczne służą do wykończenia podłóg i ścian w naszym domu. Jednak płytki mogą znaleźć również inne zastosowanie, które pozwoli nam na stworzenie oryginalnej przestrzeni i dodatków. Płytki ceramiczne oferują świetne właściwości fizyczne, co sprawia, że odnajdują się doskonale w wielu miejscach. Co jeszcze możemy ozdobić płytkami ceramicznymi? Gdzie sprawdzą się najlepiej? Poniżej nasze propozycje!
Czytaj więcejNietypowe wykorzystanie płytek ceramicznych – płytki ceramiczne do wykończenia blatów, półek, donic czy na wezgłowie łóżka
Rozeta dekoracyjna na podłodze – płytki w stylu pałacowym. Motyw rozety we wnętrzach
Dzisiejsza moda na drewniane czy kamienne wykończenia nie każdemu przypada do gustu. Niektórzy z nas szukają nietypowych i wyróżniających się rozwiązań do swojego mieszkania, które rzadko można spotkać. Idealną propozycją dla takich osób będą płytki w stylu pałacowym, które wyróżnią każde wnętrze na tle innych.
Czytaj więcejRozeta dekoracyjna na podłodze – płytki w stylu pałacowym. Motyw rozety we wnętrzach
Oryginalne kształty płytki: faktury koniczyny i płytki w kształcie rybiej łuski
Płytki o klasycznym kwadratowym i prostokątnym kształcie schodzą na drugi plan przy zdobywającej coraz większą popularność konkurencji, jaką są płytki o nietypowych kształtach. Nic w tym dziwnego, gdyż każdy, kto urządza swoje mieszkanie, chce, aby prezentowało się ono efektownie i oryginalnie.
Czytaj więcejOryginalne kształty płytki: faktury koniczyny i płytki w kształcie rybiej łuski
Zrywamy stare płytki! Narzędzia do skuwania glazury, czyli jak szybko i bezpiecznie pozbyć się starych płytek?
Usuwanie starych płytek nie jest skomplikowany zadaniem. Pozbycie się starej glazury nie powinno sprawić problemu nawet dla mało doświadczonej osoby – ten etap remontu możemy spokojnie wykonać samodzielnie. Oczywiście nie obejdzie się tu bez specjalnych narzędzi.
Czytaj więcejZrywamy stare płytki! Narzędzia do skuwania glazury, czyli jak szybko i bezpiecznie pozbyć się starych płytek?
Płytki zewnętrzne – wybieramy odporne płytki zewnętrzne, które posłużą przez lata. Trwałość materiału stosowanego na zewnątrz
Płytki zewnętrzne są równie ważne, co płytki wewnątrz domu. Płytki zdobiące nasze tarasy czy przestrzenie przed domem odzwierciedlają charakter naszego domu. Jednak oprócz względów estetycznych bardzo ważne są tu aspekty techniczne.
Czytaj więcejPłytki zewnętrzne – wybieramy odporne płytki zewnętrzne, które posłużą przez lata. Trwałość materiału stosowanego na zewnątrz

Elementy 1 do 6 36 całkowita

Pokaż na stronę