Facebook Pixel

Gres

Błękit we wnętrzach: z jakimi płytkami będą współgrać odcienie niebieskiego?

Niebieskie kolory tworzą relaksującą atmosferę we wnętrzach. Jasne odcienie niebieskiego są idealne do pokojów dziecięcych lub łazienek, ponieważ tworzą atmosferę spokoju i harmonii. Oczywiście niebieski sprawdzi się także w salonach, przedpokojach, sypialni a nawet w kuchni!

Czytaj więcejBłękit we wnętrzach: z jakimi płytkami będą współgrać odcienie niebieskiego?
Płytki w odcieniach brązu: jak urządzić modną łazienkę w kolorach ziemi?

Brązowy to jeden z najbardziej popularnych kolorów wykorzystywanych przy urządzaniu łazienki. Tworzy on wrażenie ciepła, spokoju i komfortu. Brązowe odcienie można łączyć z niemal każdym kolorem, ale najlepiej wyglądają w połączeniu z zielonym, niebieskim i czerwonym.

Czytaj więcejPłytki w odcieniach brązu: jak urządzić modną łazienkę w kolorach ziemi?
Płytki wielkoformatowe czy klasyczne? Jakie płytki optycznie powiększą małą łazienkę?

Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w domu. Powinna być wygodna, relaksująca i przytulna, ponieważ jest to miejsce, w którym możemy odpocząć po długim dniu w pracy lub szkole. Chociaż małe łazienki nie są ulubionymi wnętrzami, to jednak mogą wyglądać świetnie, jeśli wybierzemy odpowiedni projekt. Urządzając małą łazienkę, musimy pamiętać, że płytki powinny być nie tylko funkcjonalne, ale także dekoracyjne.

Czytaj więcejPłytki wielkoformatowe czy klasyczne? Jakie płytki optycznie powiększą małą łazienkę?
Kontrasty czy stonowane kolory, czyli jak dobrać kolor płytek do mebli w kuchni?

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Tutaj przygotowujemy posiłki i spędzamy dużo czasu. Dlatego powinna być nie tylko ładna i praktyczna, ale także wygodna. Współczesne kuchnie stały się odrębnym stylem. Nie są one tylko pomieszczeniem, w którym się gotuje – to prawdziwe dzieła sztuki pod kątem aranżacyjnym.

Czytaj więcejKontrasty czy stonowane kolory, czyli jak dobrać kolor płytek do mebli w kuchni?
Przegląd najpopularniejszych kolorów płytek 60×60 – najmodniejsze do salonu, kuchni i łazienki

Choć najmodniejsze płytki 60×60 nadają się do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, każdy format ma swoje własne zasady dekoratorskie. Płytki są ponadczasowym materiałem dekoracyjnym, a przemysł od wieków produkuje innowacyjne wzory płytek, które są stylowe i funkcjonalne. Większość z tych wzorów można zastosować w każdym pomieszczeniu – od łazienki przez kuchnię, salon po przedpokój.

Czytaj więcejPrzegląd najpopularniejszych kolorów płytek 60×60 – najmodniejsze do salonu, kuchni i łazienki
Gres lappato – gdzie się sprawdzi? W jakich wnętrzach wygląda najlepiej?

Kamionka lappato jest wynikiem długich poszukiwań idealnej równowagi między funkcjonalnością a luksusem. Wykorzystuje te same surowce, co tradycyjna ceramika, ale nadaje im unikalne wykończenie, które sprawia, że są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne.

Czytaj więcejGres lappato – gdzie się sprawdzi? W jakich wnętrzach wygląda najlepiej?

Elementy 1 do 6 93 całkowita

Pokaż na stronę