Gres

Gres szkliwiony do kuchni – odporne płytki podłogowe
Kuchnia to miejsce, w którym z łatwością można wyczarować pyszne zapachy i smaczne potrawy. Jednak niezależnie od wszystkiego, kuchnia to miejsce ciężkiej pracy i kreatywności, które wymaga dużo czystości. Abyśmy mogli czerpać jak najwięcej korzyści z pracy w kuchni, musi być ona zorganizowana i uporządkowana.
Czytaj więcejGres szkliwiony do kuchni – odporne płytki podłogowe
Domowe spa, czyli gresy drewnopodobne w łazience

Tam, gdzie bogactwo natury łączy się z pięknem miejskiego życia, znajduje się świat płytek łazienkowych. Płytki łazienkowe, choć dość nowe jako koncepcja, wspaniale nadają się do wyczarowywania krajobrazów w miniaturze.

Czytaj więcejDomowe spa, czyli gresy drewnopodobne w łazience
Ciemna podłoga – gdzie sprawdzi się takie rozwiązanie? Pomysł na modną aranżację w domu

Jeszcze kilka lat temu ciemna podłoga była najczęściej stosowana w pomieszczeniach gospodarczych, korytarzach czy kotłowniach, ze względu na ryzyko zabrudzenia. Jednak moda, jak wszystko, się zmienia, ciemne odcienie na dobre zamieszkały w naszych wnętrzach, a szczególnie na posadzkach. 

Czytaj więcejCiemna podłoga – gdzie sprawdzi się takie rozwiązanie? Pomysł na modną aranżację w domu
Płytki imitujące metal – metalizowane płytki z ciekawym efektem glamour
Płytki metaliczne stały się popularne w ostatnich latach ze względu na ich zdolność do nadawania pomieszczeniu unikalnego wyglądu. Ich niepowtarzalna kolorystyka i właściwości odbijające światło sprawiają, że można je wykorzystać w aranżacji łazienki, kuchni czy innych pomieszczeń, tworząc oryginalne wnętrze o luksusowym i efektownym wydźwięku.
Czytaj więcejPłytki imitujące metal – metalizowane płytki z ciekawym efektem glamour
Jak mocować kabinę prysznicową na płytkach – poradnik, jak sztywno osadzić kabinę
Kabina prysznicowa montowana na płytkach, czyli tzw. kabina walk-in, to gorący trend ostatnich lat. Tego typu kabiny to bardzo nowoczesne i stylowe rozwiązanie, które pozwala na stworzenie efektownej aranżacji łazienki. Jednak jak dobrze mocować kabinę na płytkach? Podpowiadamy!
Czytaj więcejJak mocować kabinę prysznicową na płytkach – poradnik, jak sztywno osadzić kabinę
Jak zrobić spadek z płytek do odpływu liniowego?
Klasyczne brodziki już dawno wyszły z mody. Odpływ liniowy to jedno z najbardziej pożądanych rozwiązań, które coraz częściej spotykamy w nowoczesnych łazienkach. Nic w tym dziwnego, gdyż oprócz estetycznego wyglądu brak brodzika to również zwiększone bezpieczeństwo, brak progów, a także oszczędność miejsca.
Czytaj więcejJak zrobić spadek z płytek do odpływu liniowego?

Elementy 19 do 24 95 całkowita

Pokaż na stronę