Facebook Pixel

Aktualności

Rozeta dekoracyjna na podłodze – płytki w stylu pałacowym. Motyw rozety we wnętrzach
Dzisiejsza moda na drewniane czy kamienne wykończenia nie każdemu przypada do gustu. Niektórzy z nas szukają nietypowych i wyróżniających się rozwiązań do swojego mieszkania, które rzadko można spotkać. Idealną propozycją dla takich osób będą płytki w stylu pałacowym, które wyróżnią każde wnętrze na tle innych.
Czytaj więcejRozeta dekoracyjna na podłodze – płytki w stylu pałacowym. Motyw rozety we wnętrzach
Oryginalne kształty płytki: faktury koniczyny i płytki w kształcie rybiej łuski
Płytki o klasycznym kwadratowym i prostokątnym kształcie schodzą na drugi plan przy zdobywającej coraz większą popularność konkurencji, jaką są płytki o nietypowych kształtach. Nic w tym dziwnego, gdyż każdy, kto urządza swoje mieszkanie, chce, aby prezentowało się ono efektownie i oryginalnie.
Czytaj więcejOryginalne kształty płytki: faktury koniczyny i płytki w kształcie rybiej łuski
Na co zwrócić uwagę, wybierając ekipę remontową?

Wynajem ekipy remontowej nie jest prostym zadaniem. Coraz częściej słyszy się o braku dokładności, lekceważeniu klienta, fuszerce, a nawet kradzieżach. Czasami warto dołożyć trochę więcej pieniędzy, zamiast oszczędzać na ekipie remontowej, ponieważ może to przynieść taki efekt, że wydamy dużo więcej na poprawki.

Czytaj więcejNa co zwrócić uwagę, wybierając ekipę remontową?
Zrywamy stare płytki! Narzędzia do skuwania glazury, czyli jak szybko i bezpiecznie pozbyć się starych płytek?
Usuwanie starych płytek nie jest skomplikowany zadaniem. Pozbycie się starej glazury nie powinno sprawić problemu nawet dla mało doświadczonej osoby – ten etap remontu możemy spokojnie wykonać samodzielnie. Oczywiście nie obejdzie się tu bez specjalnych narzędzi.
Czytaj więcejZrywamy stare płytki! Narzędzia do skuwania glazury, czyli jak szybko i bezpiecznie pozbyć się starych płytek?
Trzy trendy w aranżacji łazienek, które musisz poznać. Jak łączyć drewno i kamień?
Naturalne materiały, takie jak drewno czy kamień, zawsze prezentują się efektownie i zaskakująco. Tym bardziej, jeśli tego typu surowce zostaną użyte w łazience. Łazienka urządzona z wykorzystaniem kamienia i drewna to wnętrze o niepowtarzalnym klimacie i charakterze.
Czytaj więcejTrzy trendy w aranżacji łazienek, które musisz poznać. Jak łączyć drewno i kamień?
Płytki na ogrzewanie podłogowe. Dlaczego ogrzewanie podłogowe i gres to idealna para?
Podłoga to jeden z elementów naszego wnętrza, który decyduje o charakterze całej aranżacji. Jednak oprócz względów estetycznych bardzo ważne są aspekty techniczne. Coraz częstszym rozwiązaniem w wielu mieszkaniach jest ogrzewania podłogowe.
Czytaj więcejPłytki na ogrzewanie podłogowe. Dlaczego ogrzewanie podłogowe i gres to idealna para?

Elementy 1 do 6 52 całkowita

Pokaż na stronę