Facebook Pixel

Aktualności

Jakie płytki warto wybrać do hotelowego holu i na korytarze?
Płytki do lobby hotelowego i korytarzy powinny być wybierane z uwagą, ponieważ będą one jedną z pierwszych rzeczy, które goście zobaczą po przyjeździe. Powinny one być zgodne z ogólnym stylem hotelu oraz łatwe do czyszczenia i konserwacji. Oczywiście to, jakie płytki zostaną wybrane, zależy od tego, z jakim typem hotelu mamy do czynienia.
Czytaj więcejJakie płytki warto wybrać do hotelowego holu i na korytarze?
Ekologiczny dom – sprawdź, jakie kolory płytek dodadzą ekologicznego wizerunku
Świadomość tego, jak ważna jest ekologia, ciągle rośnie, coraz więcej osób decyduje się na urządzenie domu, kierując się ekologicznym wyborem. Urządzając ekologiczny dom, należy kierować się kilkoma zasadami. Jednak pewne jest jedno – płytki to idealna opcja dla tych, którym zależy na ekologicznym wyborze.
Czytaj więcejEkologiczny dom – sprawdź, jakie kolory płytek dodadzą ekologicznego wizerunku
Podsumowanie roku 2021 – przegląd płytek i trendów aranżacyjnych we wnętrzach
Płytki, które były popularne w 2021 roku, to zdecydowanie te, które były nowoczesne i eleganckie. Często miały błyszczące wykończenie i były bardzo uniwersalne. Mogły być stosowane w wielu miejscach, od kuchni po łazienkę. Innym popularnym trendem w aranżacji wnętrz w 2021 roku było zastosowanie płytek z efektem drewna.
Czytaj więcejPodsumowanie roku 2021 – przegląd płytek i trendów aranżacyjnych we wnętrzach
Płytki imitujące metal – metalizowane płytki z ciekawym efektem glamour
Płytki metaliczne stały się popularne w ostatnich latach ze względu na ich zdolność do nadawania pomieszczeniu unikalnego wyglądu. Ich niepowtarzalna kolorystyka i właściwości odbijające światło sprawiają, że można je wykorzystać w aranżacji łazienki, kuchni czy innych pomieszczeń, tworząc oryginalne wnętrze o luksusowym i efektownym wydźwięku.
Czytaj więcejPłytki imitujące metal – metalizowane płytki z ciekawym efektem glamour
Poczuj włoski klimat w swoim wnętrzu – wybieramy włoskie płytki do łazienki marzeń
Ponadczasowa elegancja włoskich płytek sprawiła, że stały się one popularnym wyborem dla wielu właścicieli domów. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylów płytki te mogą być wykorzystane do stworzenia unikalnego wyglądu w każdym pomieszczeniu.
Czytaj więcejPoczuj włoski klimat w swoim wnętrzu – wybieramy włoskie płytki do łazienki marzeń
Jak mocować kabinę prysznicową na płytkach – poradnik, jak sztywno osadzić kabinę
Kabina prysznicowa montowana na płytkach, czyli tzw. kabina walk-in, to gorący trend ostatnich lat. Tego typu kabiny to bardzo nowoczesne i stylowe rozwiązanie, które pozwala na stworzenie efektownej aranżacji łazienki. Jednak jak dobrze mocować kabinę na płytkach? Podpowiadamy!
Czytaj więcejJak mocować kabinę prysznicową na płytkach – poradnik, jak sztywno osadzić kabinę

Elementy 1 do 6 114 całkowita

Pokaż na stronę