Kontakt

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numer IP, przez Klink International Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Lubelska 36, 10-406 Olsztyn, numer KRS: 96989, NIP: 7390206410, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego (dalej jako: „Spółka”). Moje dane mogą być przetwarzane w celu obsługi zapytania, które skierowałem za pośrednictwem formularza kontaktowego. Oświadczam, że przed wyrażeniem zgody zostałem poinformowany, że jej wyrażenie jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Oświadczam, że otrzymałem informacje dotyczące administratora danych osobowych i sposobu przetwarzania moich danych (Polityka prywatności).

NASZE SKLEPY

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o towarach, złożonym zamówieniu, reklamacji, zwrocie lub masz inne pytania dotyczące naszej oferty skontaktuj się z wybranym sklepem.

  •  Znajdź najbliższy sklep
  •   Zamówienia internetowe:
    +48 695 880 104
    pon.-pt. / godz. 9-17
  •  

    Nasze sklepy czynne są od poniedziałku do soboty. Dokładne godziny otwarcia prosimy sprawdzać na stronie wybranego oddziału. Wybierz sklep