Facebook Pixel

Porady

Jak wykonać praktyczny blat z płytek pod umywalkę w łazience? Montaż zabudowy – poradnik
Łazienka to miejsce, które z reguły urządzamy ze szczególnym zaangażowaniem. Każdy element i szczegół w łazience jest dokładnie przemyślany i dopasowany tak, aby całość tworzyła spójną i efektowną kompozycję.
Czytaj więcejJak wykonać praktyczny blat z płytek pod umywalkę w łazience? Montaż zabudowy – poradnik
Jak montować szafki na płytkach? Wiercenie w płytkach – o czym pamiętać? Nowoczesna technologia i inteligentne rozwiązania w łazience
Wyobraźmy sobie remont, piękne płytki w naszej łazience lub kuchni i moment, w którym przychodzi nam montować wiszące szafki na płytkach. Większość z nas już samo wiercenie w płytkach zniechęca do samodzielnego montażu tego typu szafek, gdyż z reguły kojarzy nam się to z ciężką i trudną pracą.
Czytaj więcejJak montować szafki na płytkach? Wiercenie w płytkach – o czym pamiętać? Nowoczesna technologia i inteligentne rozwiązania w łazience
Przestronne wzory i układy płytek – 5 wskazówek, jak optycznie zmienić i powiększyć wnętrze
Dobra aranżacja potrafi całkowicie odmienić, a czasami optycznie powiększyć każde wnętrze. Odpowiedni dobór materiałów, mebli oraz dekoracji jest niezwykle ważny. Jednak skupmy się na płytkach. Niektóre wzory, faktury, kolory czy rozmiary płytek pozwalają na optyczne powiększenie wnętrza.
Czytaj więcejPrzestronne wzory i układy płytek – 5 wskazówek, jak optycznie zmienić i powiększyć wnętrze
Wystrój salonu z kominkiem – profesjonalne porady, jak ocieplić wnętrze i obłożyć kominek
Wybór materiału do obłożenia kominka to nie lada wyzwanie. Tutaj nie chodzi tylko estetykę i wygląd, ale również o funkcjonalność i bezpieczeństwo, gdyż kominek to element naszego domu, który również dostarcza ciepła, a nie tylko pełni funkcję dekoracyjną.
Czytaj więcejWystrój salonu z kominkiem – profesjonalne porady, jak ocieplić wnętrze i obłożyć kominek
Motyw kamienia – jak wykorzystać, urozmaicić i z czym połączyć kamień, aby pomieszczenia były modne i przytulne?
Kamień to surowiec, który zawsze prezentuje się niezwykle i wyjątkowo. Ponadczasowa i elegancka budowa kamienia sprawia, że coraz chętniej stosujemy go w swoich domach. Jednak często, aby urozmaicić i ożywić wnętrza, szukamy czegoś, co w połączeniu z kamieniem da nam zniewalający efekt wizualny.
Czytaj więcejMotyw kamienia – jak wykorzystać, urozmaicić i z czym połączyć kamień, aby pomieszczenia były modne i przytulne?
Skandynawska ponadczasowa neutralność jasnego i funkcjonalnego wnętrza. 3 wzory płytek, które nadają się idealnie do wnętrz skandynawskich
Jasne barwy, proste formy i naturalne materiały – to zdecydowanie cechy stylu skandynawskiego. Wnętrza urządzone w tym stylu wyróżniają się swoim minimalizmem, funkcjonalnością oraz prostotą. Próżno tu szukać krzykliwych kolorów.
Czytaj więcejSkandynawska ponadczasowa neutralność jasnego i funkcjonalnego wnętrza. 3 wzory płytek, które nadają się idealnie do wnętrz skandynawskich

Elementy 1 do 6 124 całkowita

Pokaż na stronę