Facebook Pixel

Porady

Trwałość płytek – jak unikać odprysków przy cięciu płytek i uzupełniać ubytki. Poznaj skuteczne sposoby na odpryski na płytkach
Płytki są nadal najpopularniejszym materiałem do wykończenia łazienek oraz innych pomieszczeń. Ich użytkownicy decydują się na taki krok dlatego, że jest to tani i wygodny sposób zarówno na optyczne, jak i praktyczne podwyższenie standardu mieszkania czy domu.
Czytaj więcejTrwałość płytek – jak unikać odprysków przy cięciu płytek i uzupełniać ubytki. Poznaj skuteczne sposoby na odpryski na płytkach
Projektowanie wnętrza – czy naprawdę potrzebny nam specjalista?
Gdy po raz pierwszy widzimy puste ściany i próbujemy wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał przyszły pokój, mamy świadomość, że projektowanie wnętrz nie powinno być bagatelizowane. Przytłaczająca ilość pomysłów, mnóstwo możliwości – to wszystko wymaga profesjonalnej pomocy.
Czytaj więcejProjektowanie wnętrza – czy naprawdę potrzebny nam specjalista?
Styl loftowy i aranżacja płytek – komfort w artystycznym wydaniu
Styl loftowy przywodzi na myśl surowe materiały, stare fabryki, a także niepowtarzalny klimat. Styl loftowy cieszy się coraz większą popularnością, stąd możemy go bardzo często spotkać w nowoczesnych aranżacjach.
Czytaj więcejStyl loftowy i aranżacja płytek – komfort w artystycznym wydaniu
Łazienka w stylu hampton z klimatem w stylu nadmorskim – wakacyjny styl hampton w letniej aranżacji
Mieszkanie w stylu hampton to prawdziwy luksus. Ten styl aranżacji wnętrz tworzony jest z myślą o naturze i wolności ducha: wolności plaży i morza, wolności małych jasnych pokoi i zachodów słońca na horyzoncie.
Czytaj więcejŁazienka w stylu hampton z klimatem w stylu nadmorskim – wakacyjny styl hampton w letniej aranżacji
Łazienkowy home staging, czyli jak niskim kosztem stworzyć duży efekt
Home staging to proces przygotowania domu do sprzedaży na rynku nieruchomości. Pomaga uczynić dom bardziej atrakcyjnym i przyjaznym, co skutkuje szybszą sprzedażą domu. Celem jest dołożenie maksymalnych starań, aby przyciągnąć kupujących i osiągnąć wyższą cenę za swoją nieruchomość.
Czytaj więcejŁazienkowy home staging, czyli jak niskim kosztem stworzyć duży efekt
Klasa ścieralności według PEI i skala Mohsa. Klasa ścieralności płytek
Wytrzymałość płytek podłogowych na ścieranie jest ważnym parametrem, gdy chcemy je układać w miejscach odwiedzanych przez różne osoby. Inaczej powinna być traktowana podłoga np. w biurowcu – tu zaleca się płytki grube i o większej odporności na ścieranie i zarysowania, a inaczej podłoga w pokoju dziennym w mieszaniu.
Czytaj więcejKlasa ścieralności według PEI i skala Mohsa. Klasa ścieralności płytek

Elementy 1 do 6 228 całkowita

Pokaż na stronę