Facebook Pixel

Porady

Płytki czarno-białe. Modne inspiracje na łazienkę z kontrastem wzorów czerni i bieli
Połączenie bieli i czerni jest tak stare, jak znana jest nam cywilizacja. Symbolizują one dobro i zło, yin i yang, północ i południe. Przeciwieństwa z symboliki kontrastują ze sobą tak samo mocno, jak kolory czerni i bieli.
Czytaj więcejPłytki czarno-białe. Modne inspiracje na łazienkę z kontrastem wzorów czerni i bieli
Płytki do piwnicy – jak wykonać hydroizolację piwnicy? Podpłytkowe powłoki wodoszczelne i ich zastosowanie
Hydroizolacja to zabezpieczenie przed nasiąkaniem materiałów wodą. Głównym elementem, który musimy zabezpieczyć, jest płyta betonowa. W przypadku piwnic największym problemem są wody gruntowe, które dostają się przez ściany betonowe do naszego wnętrza. Podstawową ochroną jest zrobienie izolacji od zewnątrz za pomocą odpowiedniej masy.
Czytaj więcejPłytki do piwnicy – jak wykonać hydroizolację piwnicy? Podpłytkowe powłoki wodoszczelne i ich zastosowanie
Płytki vintage – styl retro do salonu, kuchni i łazienki
Styl vintage to bardzo ciekawe połączenie tego, co było, z tym, co jest teraz. Pierwotnie ten styl był wykorzystywany w projektowaniu ubrań. Modny jeans z brązową skórzaną kurtką i butami pod kolor to idealny przykład ubrania w tym stylu. Po pewnym czasie stwierdzono, że również świetnie sprawdzi się we wnętrzach.
Czytaj więcejPłytki vintage – styl retro do salonu, kuchni i łazienki
Płytki kamienne w aranżacjach wnętrz – płytki jak kamień, czyli ciekawy pomysł na wnętrza
Kamień naturalny jest materiałem ponadczasowym. Był używany jako materiał budowlany i dekoracyjny 4000 lat temu i jest wykorzystywany do dziś. Mimo że z granitu, łupku, wapienia, piaskowca, marmuru czy trawertynu korzysta się od tysięcy lat, to popyt na te materiały nigdy nie spadł, a teraz widać nawet sporą tendencję rosnącą.
Czytaj więcejPłytki kamienne w aranżacjach wnętrz – płytki jak kamień, czyli ciekawy pomysł na wnętrza
Płytki prostokątne klasycznym kształtem podłużnych płytek ceramicznych – inspiracje
Płytki prostokątne obecnie są najbardziej klasycznym formatem kafelek, które zawsze pasują do wszystkiego. W odróżnieniu od kafli kwadratowych, które nadal są modne, ale są dużo trudniejsze w aranżacji, płytki prostokątne nie mają specjalnego przeznaczenia.
Czytaj więcejPłytki prostokątne klasycznym kształtem podłużnych płytek ceramicznych – inspiracje
Beton, czerń i złoto dodające nastroju we wnętrzach. Przegląd płytek w stylu industrialnym
Styl industrialny to jeden z trendów, który trafił do nas w latach 90. ubiegłego wieku. Pozostałości starych fabryk zmieniły się w przestronne i luksusowe wnętrza, które bardzo szybko zyskały sporą liczbę sympatyków. Wnętrza bez widocznych podziałów były dużym wyzwaniem dla projektantów wnętrz, jednak mogli oni sporo zaczerpnąć z USA, w którym mieszkania loftowe były modne już od przeszło 40 lat.
Czytaj więcejBeton, czerń i złoto dodające nastroju we wnętrzach. Przegląd płytek w stylu industrialnym

Elementy 1 do 6 59 całkowita

Pokaż na stronę