Facebook Pixel

Materiały

Gres szkliwiony do kuchni – odporne płytki podłogowe
Kuchnia to miejsce, w którym z łatwością można wyczarować pyszne zapachy i smaczne potrawy. Jednak niezależnie od wszystkiego, kuchnia to miejsce ciężkiej pracy i kreatywności, które wymaga dużo czystości. Abyśmy mogli czerpać jak najwięcej korzyści z pracy w kuchni, musi być ona zorganizowana i uporządkowana.
Czytaj więcejGres szkliwiony do kuchni – odporne płytki podłogowe
Jak wybrać bezpieczne płytki basenowe – najlepsza ceramika basenowa. obrzeża i płytki basenowe od firmy Klink
Płytki do basenu to zazwyczaj płytki ceramiczne o zwiększonym bezpieczeństwie. Mogą być wykonane z różnych materiałów, ale najczęściej są to gres, terakota i glazura. Mogą też być szkliwione lub nieszkliwione, ale zawsze powinny być wykonane z materiału mało nasiąkliwego.
Czytaj więcejJak wybrać bezpieczne płytki basenowe – najlepsza ceramika basenowa. obrzeża i płytki basenowe od firmy Klink
Jakie płytki warto wybrać do hotelowego holu i na korytarze?
Płytki do lobby hotelowego i korytarzy powinny być wybierane z uwagą, ponieważ będą one jedną z pierwszych rzeczy, które goście zobaczą po przyjeździe. Powinny one być zgodne z ogólnym stylem hotelu oraz łatwe do czyszczenia i konserwacji. Oczywiście to, jakie płytki zostaną wybrane, zależy od tego, z jakim typem hotelu mamy do czynienia.
Czytaj więcejJakie płytki warto wybrać do hotelowego holu i na korytarze?
Podsumowanie roku 2021 – przegląd płytek i trendów aranżacyjnych we wnętrzach
Płytki, które były popularne w 2021 roku, to zdecydowanie te, które były nowoczesne i eleganckie. Często miały błyszczące wykończenie i były bardzo uniwersalne. Mogły być stosowane w wielu miejscach, od kuchni po łazienkę. Innym popularnym trendem w aranżacji wnętrz w 2021 roku było zastosowanie płytek z efektem drewna.
Czytaj więcejPodsumowanie roku 2021 – przegląd płytek i trendów aranżacyjnych we wnętrzach
Płytki dekorowane – jakie motywy i wzory miały wzięcie w tym roku?
Płytki dekorowane świetnie nadają się do wystroju każdego pomieszczenia. Ich zaletą jest to, że można je dopasować do każdego stylu i koloru ścian. W tym roku popularne są motywy roślinne, geometryczne oraz zwierzęce. Świetnie sprawdzą się one przede wszystkim do kuchni lub łazienki.
Czytaj więcejPłytki dekorowane – jakie motywy i wzory miały wzięcie w tym roku?
Poczuj włoski klimat w swoim wnętrzu – wybieramy włoskie płytki do łazienki marzeń
Ponadczasowa elegancja włoskich płytek sprawiła, że stały się one popularnym wyborem dla wielu właścicieli domów. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylów płytki te mogą być wykorzystane do stworzenia unikalnego wyglądu w każdym pomieszczeniu.
Czytaj więcejPoczuj włoski klimat w swoim wnętrzu – wybieramy włoskie płytki do łazienki marzeń

Elementy 1 do 6 110 całkowita

Pokaż na stronę