Materiały

Jak powstaje gres podłogowy?

Płytka gresowa podłogowa powstała z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie wysoką jakość i trwałość. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji i surowcom płytka ta jest odporna na ścieranie, mróz, a nawet uderzenia ostrymi przedmiotami.

Czytaj więcejJak powstaje gres podłogowy?
Płytki podłogowe z kamienia czy gresu? Który materiał sprawdzi się lepiej?

Płytki podłogowe z kamienia czy gresu? Która opcja lepiej posłuży jako pokrycie podłogi? Gdy zależy nam na szczególnej odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, powinniśmy postawić na taki materiał, który zapewni twardość, trwałość i estetykę podłogi.

Czytaj więcejPłytki podłogowe z kamienia czy gresu? Który materiał sprawdzi się lepiej?
Inspirujące projekty łazienek 2023 - sprawdź nadchodzące trendy w aranżacji

Aranżacja łazienki wyznacza kierunek wystroju nie tylko tego pomieszczenia, ale powinna spajać się z pozostałymi wnętrzami, urządzonymi w myśl modnych trendów. Jeśli planujesz remont lub wykończenie łazienki, konieczne będzie zapoznanie się z nowymi trendami w home designie.

Czytaj więcejInspirujące projekty łazienek 2023 - sprawdź nadchodzące trendy w aranżacji
Granity w kuchni – kuchenne blaty granitowe

Nowoczesna kuchnia to element domu, który nasi goście widzą w pierwszej kolejności. Powinna być zarówno funkcjonalna, jak i piękna. Warto zwrócić uwagę na trwałość elementów kuchni, które nie tylko mają kontakt z żywnością, ale w podobny sposób wpływają na wygląd i wartość całego wnętrza.

Czytaj więcejGranity w kuchni – kuchenne blaty granitowe
5 najlepszych materiałów na ścianę elewacji – który z nich wybrać i ile kosztuje?

Bez względu na to, czy jest to mały domek z kamienia, czy duży kompleks, fasada, którą wybierzemy dla swojego domu, będzie pierwszą rzeczą, jaką zobaczy każdy. Ważne jest, aby pasowała ona do stylu całej konstrukcji i harmonizowała z sąsiednimi domami. Ponadto należy pamiętać, że fasada ma bezpośredni wpływ na właściwości termoizolacyjne i dźwiękochłonne domu – im jest grubsza, tym lepiej. Wybór materiału na elewację zależy od wielu czynników, w tym od kosztu i trwałości.

Czytaj więcej5 najlepszych materiałów na ścianę elewacji – który z nich wybrać i ile kosztuje?
Najlepsze materiały na chodnik, podjazd i taras – czym kierować się podczas wyboru?

Materiał na chodnik, podjazd i taras to tylko jeden z elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas planowania przestrzeni zewnętrznej. Załóżmy więc, że zdecydowaliśmy już o układzie ogrodu, kształcie jego obrzeży, trawników itd. Pozostaje wybrać materiał na ścieżki, podjazd i taras. Przede wszystkim, należy zrozumieć, jakie cechy są charakterystyczne dla tego typu elementów – to nie tylko sama ścieżka lub taras – ale także element, tworzący ogólny obraz przestrzeni jako całości.

Czytaj więcejNajlepsze materiały na chodnik, podjazd i taras – czym kierować się podczas wyboru?

Elementy 1 do 6 126 całkowita

Pokaż na stronę