Facebook Pixel

Materiały

Kafelki w nowej odsłonie. Płytki na ściany i podłogę – najnowsze trendy
Urządzając mieszkanie, chcemy, aby jego aranżacja była modna i na czasie. Również w przypadku płytek podążamy za panującymi trendami. Kafelki, zarówno na ściany, jak i podłogę, występują w wielu wzorach, rozmiarach, formach czy kolorach. Które z nich są najmodniejsze? Jak płytki pozwolą nam na stworzenie modnej aranżacji? Poniżej odpowiadamy.
Czytaj więcejKafelki w nowej odsłonie. Płytki na ściany i podłogę – najnowsze trendy
Nowoczesny taras – technologia systemowych płyt tarasowych
Układanie płytek na tarasie weszło na wyższy poziom. Tradycyjne metody nadal są stosowane i sprawdzają się naprawdę nieźle, ale świat idzie do przodu i ciągle wprowadzane są pewne ułatwienia. Branża remontowo-budowlana nie jest wyjątkiem. Od jakiegoś czasu na rynku można spotkać płytki tarasowe systemowe. Co to oznacza? Jak wygląda proces układania takich płytek na tarasie?
Czytaj więcejNowoczesny taras – technologia systemowych płyt tarasowych
Nowoczesny taras – technologia systemowych płyt tarasowych
Układanie płytek na tarasie weszło na wyższy poziom. Tradycyjne metody nadal są stosowane i sprawdzają się naprawdę nieźle, ale świat idzie do przodu i ciągle wprowadzane są pewne ułatwienia. Branża remontowo-budowlana nie jest wyjątkiem.
Czytaj więcejNowoczesny taras – technologia systemowych płyt tarasowych
Kamień na murek ogrodowy – ozdobny kamień naturalny na ogrodzenia i murki. Jak zabrać się za aranżację z użyciem kamienia w ogrodzie?

Kamień naturalny to bardzo porządny surowiec, zarówno w użytku wewnętrznym, jak i zewnętrznym. W przypadku ogrodów może on znaleźć wiele zastosowań. Jednym z nich jest wykorzystanie kamienia naturalnego do stworzenia murku ogrodowego. Taki duet to gwarancja efektownej i niesamowitej aranżacji ogrodowej. Oczywiście kamień możemy wykorzystać też na inne sposoby. Co warto wiedzieć o murkach ogrodowych? Jaki kamień wybrać? To wszystko poniżej.

Czytaj więcejKamień na murek ogrodowy – ozdobny kamień naturalny na ogrodzenia i murki. Jak zabrać się za aranżację z użyciem kamienia w ogrodzie?
Czy czarne płytki podłogowe to dobre rozwiązanie?
Czarne płytki podłogowe to rozwiązanie proponowane osobom szukającym nietuzinkowych i niebanalnych pomysłów na aranżacje wnętrza. Czarna posadzka zdecydowanie najlepiej sprawdzi się w mieszkaniach urządzanych w stylu nowoczesnym, eleganckim lub minimalistycznym.
Czytaj więcejCzy czarne płytki podłogowe to dobre rozwiązanie?
Płytki dywanowe i kamienne dywany na balkon, taras i w łazience – wady i zalety
Kamienne dywany to stosunkowo nowe i innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje coraz większy rozgłos. Kamienny dywan to nic innego, jak mieszanka żywicy epoksydowej oraz kruszywa, która na posadzce przypomina drobne kamyczki, bardzo ze sobą ściśle ułożone.
Czytaj więcejPłytki dywanowe i kamienne dywany na balkon, taras i w łazience – wady i zalety

Elementy 13 do 18 97 całkowita

Pokaż na stronę