Facebook Pixel

Porady

Płytki gresowe na taras. Jakie płytki ceramiczne najlepiej sprawdzą się na tarasie?
Taras jest przedłużeniem naszej przestrzeni salonowej i wyjściem z tą przestrzenią na zewnątrz. Jest to oczywiście miejsce wypoczynku, relaksu, rodzinnych spotkań czy wieczorów w gronie przyjaciół. Estetyka oraz funkcjonalność tarasu jest więc bardzo ważna.
Czytaj więcejPłytki gresowe na taras. Jakie płytki ceramiczne najlepiej sprawdzą się na tarasie?
Montaż płytek tarasowych. Taras wentylowany czy płytki montowane na klej?
Płytki są zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem wykończenia tarasu. Jest to materiał trwały, odporny, zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i zmienne warunki atmosferyczne, np. mróz, a także wytrzymały, estetyczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Czegóż chcieć więcej?
Czytaj więcejMontaż płytek tarasowych. Taras wentylowany czy płytki montowane na klej?
Oryginalne kształty płytki: faktury koniczyny i płytki w kształcie rybiej łuski
Płytki o klasycznym kwadratowym i prostokątnym kształcie schodzą na drugi plan przy zdobywającej coraz większą popularność konkurencji, jaką są płytki o nietypowych kształtach. Nic w tym dziwnego, gdyż każdy, kto urządza swoje mieszkanie, chce, aby prezentowało się ono efektownie i oryginalnie.
Czytaj więcejOryginalne kształty płytki: faktury koniczyny i płytki w kształcie rybiej łuski
Na co zwrócić uwagę, wybierając ekipę remontową?

Wynajem ekipy remontowej nie jest prostym zadaniem. Coraz częściej słyszy się o braku dokładności, lekceważeniu klienta, fuszerce, a nawet kradzieżach. Czasami warto dołożyć trochę więcej pieniędzy, zamiast oszczędzać na ekipie remontowej, ponieważ może to przynieść taki efekt, że wydamy dużo więcej na poprawki.

Czytaj więcejNa co zwrócić uwagę, wybierając ekipę remontową?
Zrywamy stare płytki! Narzędzia do skuwania glazury, czyli jak szybko i bezpiecznie pozbyć się starych płytek?
Usuwanie starych płytek nie jest skomplikowany zadaniem. Pozbycie się starej glazury nie powinno sprawić problemu nawet dla mało doświadczonej osoby – ten etap remontu możemy spokojnie wykonać samodzielnie. Oczywiście nie obejdzie się tu bez specjalnych narzędzi.
Czytaj więcejZrywamy stare płytki! Narzędzia do skuwania glazury, czyli jak szybko i bezpiecznie pozbyć się starych płytek?
Trzy trendy w aranżacji łazienek, które musisz poznać. Jak łączyć drewno i kamień?
Naturalne materiały, takie jak drewno czy kamień, zawsze prezentują się efektownie i zaskakująco. Tym bardziej, jeśli tego typu surowce zostaną użyte w łazience. Łazienka urządzona z wykorzystaniem kamienia i drewna to wnętrze o niepowtarzalnym klimacie i charakterze.
Czytaj więcejTrzy trendy w aranżacji łazienek, które musisz poznać. Jak łączyć drewno i kamień?

Elementy 1 do 6 94 całkowita

Pokaż na stronę