Porady

Czy schody i otaczająca je przestrzeń muszą pełnić funkcję tylko użytkową? Pomysły na klatkę schodową w domu

Żeby aranżacja domu prezentowała się spójnie i atrakcyjnie, należy zadbać o każdy, nawet najmniejszy jej element. To banał. Jednak często pomijanym miejscem pozostaje klatka schodowa oraz same schody. Przestrzeń ta najczęściej, i nieświadomie, jest urządzana minimalistycznie, aby móc się szybciej skupić na innych pomieszczeniach. Lepiej pójść inną drogą. Warto poświęcić klatce schodowej nieco więcej czasu, ponieważ umożliwia swobodne przemieszczanie się po domu. Tym samym widzi się ją przynajmniej kilka razy dziennie. Jak sprawić, by przestała być tylko klatką?

Czytaj więcejCzy schody i otaczająca je przestrzeń muszą pełnić funkcję tylko użytkową? Pomysły na klatkę schodową w domu
Jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich. Z czym efektownie połączyć kamień na ścianie?

Trendy w branży wnętrzarskiej ciągle się zmieniają, więc trzeba się niekiedy mocno postarać, aby za nimi nadążyć. Ostatnim krzykiem mody są kamienie dekoracyjne. Nie tylko atrakcyjnie się prezentują, ale również posiadają wiele ciekawych walorów użytkowych. Na wyróżnienie zasługuje zwłaszcza ich wytrzymałość, a także łatwość utrzymania w czystości.

Czytaj więcejJeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich. Z czym efektownie połączyć kamień na ścianie?
Nowoczesny salon z jadalnią - jak stworzyć przestrzeń idealną do życia i spotkań?

Nowoczesny salon z jadalnią to funkcjonalne, a przy tym atrakcyjne estetycznie rozwiązanie, po które sięga coraz więcej osób. Połączenie w spójną całość przestrzeni do spożywania posiłków i spotkań przy stole ze strefą odpoczynku i rozrywki niesie za sobą szereg korzyści zarówno dla domowników, jak i gości. W jaki sposób zaaranżować salon z jadalnią? Po jakie rozwiązania sięgnąć? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.

Czytaj więcejNowoczesny salon z jadalnią - jak stworzyć przestrzeń idealną do życia i spotkań?
Styl japandi od kuchni – jak połączyć skandynawską funkcjonalność z japońską prostotą?

Japońska estetyka kojarzy się z równowagą, którą można połączyć ze szlachetną prostotą stylu skandynawskiego. W ten sposób powstał styl japandi, który zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością wśród osób doceniających naturalność, minimalizm i klimatyczna wnętrza. Jak możemy dopasować do siebie poszczególne elementy, aby cieszyć się piękną aranżacją wnętrz? W jaki sposób urządzić kuchnię w stylu japandi?

Czytaj więcejStyl japandi od kuchni – jak połączyć skandynawską funkcjonalność z japońską prostotą?
Marzysz o kuchni w stylu loftowym? Odkryj, jak połączyć kamień, drewno i biel w praktyczne wnętrze domu

Jesteś miłośnikiem nowoczesnych wnętrz? Cenisz minimalizm i otwarte przestrzenie? W takiej sytuacji doskonałą inspiracją aranżacyjną może okazać się styl loftowy, który wyróżnia się jasnością i przestronnością. Już dziś dowiedz się, jak stworzyć projekt industrialnej kuchni w stylu loftowym.

 

Czytaj więcejMarzysz o kuchni w stylu loftowym? Odkryj, jak połączyć kamień, drewno i biel w praktyczne wnętrze domu
Dom nie do poznania – jak wystrój małego salonu może zrobić wielkie wrażenie?

Pokój dzienny jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. To właśnie tam spędzamy czas z rodziną oraz przyjmujemy gości. Przestrzeń łączy w sobie tym samym kilka różnych funkcji. Szczególnym wyzwaniem może okazać się aranżacja małego metrażu. Podpowiadamy, jak stworzyć niepowtarzalny wystrój salonu w niewielkim mieszkaniu!

Czytaj więcejDom nie do poznania – jak wystrój małego salonu może zrobić wielkie wrażenie?

Elementy 1 do 6 235 całkowita

Pokaż na stronę