Facebook Pixel

Porady

Jak wybrać bezpieczne płytki basenowe – najlepsza ceramika basenowa. obrzeża i płytki basenowe od firmy Klink
Płytki do basenu to zazwyczaj płytki ceramiczne o zwiększonym bezpieczeństwie. Mogą być wykonane z różnych materiałów, ale najczęściej są to gres, terakota i glazura. Mogą też być szkliwione lub nieszkliwione, ale zawsze powinny być wykonane z materiału mało nasiąkliwego.
Czytaj więcejJak wybrać bezpieczne płytki basenowe – najlepsza ceramika basenowa. obrzeża i płytki basenowe od firmy Klink
Jakie płytki warto wybrać do hotelowego holu i na korytarze?
Płytki do lobby hotelowego i korytarzy powinny być wybierane z uwagą, ponieważ będą one jedną z pierwszych rzeczy, które goście zobaczą po przyjeździe. Powinny one być zgodne z ogólnym stylem hotelu oraz łatwe do czyszczenia i konserwacji. Oczywiście to, jakie płytki zostaną wybrane, zależy od tego, z jakim typem hotelu mamy do czynienia.
Czytaj więcejJakie płytki warto wybrać do hotelowego holu i na korytarze?
Ekologiczny dom – sprawdź, jakie kolory płytek dodadzą ekologicznego wizerunku
Świadomość tego, jak ważna jest ekologia, ciągle rośnie, coraz więcej osób decyduje się na urządzenie domu, kierując się ekologicznym wyborem. Urządzając ekologiczny dom, należy kierować się kilkoma zasadami. Jednak pewne jest jedno – płytki to idealna opcja dla tych, którym zależy na ekologicznym wyborze.
Czytaj więcejEkologiczny dom – sprawdź, jakie kolory płytek dodadzą ekologicznego wizerunku
Podsumowanie roku 2021 – przegląd płytek i trendów aranżacyjnych we wnętrzach
Płytki, które były popularne w 2021 roku, to zdecydowanie te, które były nowoczesne i eleganckie. Często miały błyszczące wykończenie i były bardzo uniwersalne. Mogły być stosowane w wielu miejscach, od kuchni po łazienkę. Innym popularnym trendem w aranżacji wnętrz w 2021 roku było zastosowanie płytek z efektem drewna.
Czytaj więcejPodsumowanie roku 2021 – przegląd płytek i trendów aranżacyjnych we wnętrzach
Płytki dekorowane – jakie motywy i wzory miały wzięcie w tym roku?
Płytki dekorowane świetnie nadają się do wystroju każdego pomieszczenia. Ich zaletą jest to, że można je dopasować do każdego stylu i koloru ścian. W tym roku popularne są motywy roślinne, geometryczne oraz zwierzęce. Świetnie sprawdzą się one przede wszystkim do kuchni lub łazienki.
Czytaj więcejPłytki dekorowane – jakie motywy i wzory miały wzięcie w tym roku?
Płytki imitujące metal – metalizowane płytki z ciekawym efektem glamour
Płytki metaliczne stały się popularne w ostatnich latach ze względu na ich zdolność do nadawania pomieszczeniu unikalnego wyglądu. Ich niepowtarzalna kolorystyka i właściwości odbijające światło sprawiają, że można je wykorzystać w aranżacji łazienki, kuchni czy innych pomieszczeń, tworząc oryginalne wnętrze o luksusowym i efektownym wydźwięku.
Czytaj więcejPłytki imitujące metal – metalizowane płytki z ciekawym efektem glamour

Elementy 1 do 6 174 całkowita

Pokaż na stronę