Porady

Ile kosztuje remont mieszkania w 2022? Dokładny kosztorys remontu wg kalkulatora budowlanego

Remont domu może być niezwykle satysfakcjonującym, ale i kosztownym zajęciem. Dobrym sposobem na zaplanowanie kosztów jest sporządzenie kosztorysu remontu przed jego rozpoczęciem. Metamorfoza wnętrza, choć wiąże się z wydatkami, z pewnością może pozytywnie wpłynąć na nasz nastrój i samopoczucie oraz zwiększyć strefę komfortu w codziennym życiu.

Czytaj więcejIle kosztuje remont mieszkania w 2022? Dokładny kosztorys remontu wg kalkulatora budowlanego
Jak łączyć pastele i miksować odcienie we wnętrzach, aby współgrały z płytkami?

Pastelowe kolory należą do jednych z najmodniejszych w tej chwili. Dziś możemy je zobaczyć w kuchniach, pokojach dziecięcych lub salonie mieszkalnym. Do tej pory są one popularne w łazienkach i sypialniach kobiet, teraz też mogą być modne także w nowoczesnej kuchni albo salonie.

Czytaj więcejJak łączyć pastele i miksować odcienie we wnętrzach, aby współgrały z płytkami?
Gres szkliwiony do kuchni – odporne płytki podłogowe
Kuchnia to miejsce, w którym z łatwością można wyczarować pyszne zapachy i smaczne potrawy. Jednak niezależnie od wszystkiego, kuchnia to miejsce ciężkiej pracy i kreatywności, które wymaga dużo czystości. Abyśmy mogli czerpać jak najwięcej korzyści z pracy w kuchni, musi być ona zorganizowana i uporządkowana.
Czytaj więcejGres szkliwiony do kuchni – odporne płytki podłogowe
Wiosenna metamorfoza salonu – 10 porad na funkcjonalną zmianę wystroju w zaskakująco prosty i skuteczny sposób

Wiosna to idealny czas na metamorfozę pokoju dziennego. Pokój dzienny powinien być wygodną i przytulną przestrzenią, w której można się zrelaksować, odpocząć i miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Po szarej zimie warto ocieplić wnętrze małą metamorfozą. Wiosenne kolory będą do tego celu idealne. Ciepłe odcienie zieleni i różu doskonale nadają się do przemiany nudnego wnętrza w inspirujące. 

Czytaj więcejWiosenna metamorfoza salonu – 10 porad na funkcjonalną zmianę wystroju w zaskakująco prosty i skuteczny sposób
Ciemna podłoga – gdzie sprawdzi się takie rozwiązanie? Pomysł na modną aranżację w domu

Jeszcze kilka lat temu ciemna podłoga była najczęściej stosowana w pomieszczeniach gospodarczych, korytarzach czy kotłowniach, ze względu na ryzyko zabrudzenia. Jednak moda, jak wszystko, się zmienia, ciemne odcienie na dobre zamieszkały w naszych wnętrzach, a szczególnie na posadzkach. 

Czytaj więcejCiemna podłoga – gdzie sprawdzi się takie rozwiązanie? Pomysł na modną aranżację w domu
Jak wybrać bezpieczne płytki basenowe – najlepsza ceramika basenowa. obrzeża i płytki basenowe od firmy Klink
Płytki do basenu to zazwyczaj płytki ceramiczne o zwiększonym bezpieczeństwie. Mogą być wykonane z różnych materiałów, ale najczęściej są to gres, terakota i glazura. Mogą też być szkliwione lub nieszkliwione, ale zawsze powinny być wykonane z materiału mało nasiąkliwego.
Czytaj więcejJak wybrać bezpieczne płytki basenowe – najlepsza ceramika basenowa. obrzeża i płytki basenowe od firmy Klink

Elementy 55 do 60 233 całkowita

Pokaż na stronę