Facebook Pixel

Porady

Płytki gresowe na taras. Jakie płytki ceramiczne najlepiej sprawdzą się na tarasie?
Taras jest przedłużeniem naszej przestrzeni salonowej i wyjściem z tą przestrzenią na zewnątrz. Jest to oczywiście miejsce wypoczynku, relaksu, rodzinnych spotkań czy wieczorów w gronie przyjaciół. Estetyka oraz funkcjonalność tarasu jest więc bardzo ważna.
Czytaj więcejPłytki gresowe na taras. Jakie płytki ceramiczne najlepiej sprawdzą się na tarasie?
Montaż płytek tarasowych. Taras wentylowany czy płytki montowane na klej?
Płytki są zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem wykończenia tarasu. Jest to materiał trwały, odporny, zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i zmienne warunki atmosferyczne, np. mróz, a także wytrzymały, estetyczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Czegóż chcieć więcej?
Czytaj więcejMontaż płytek tarasowych. Taras wentylowany czy płytki montowane na klej?
Nietypowe wykorzystanie płytek ceramicznych – płytki ceramiczne do wykończenia blatów, półek, donic czy na wezgłowie łóżka
Z reguły płytki ceramiczne służą do wykończenia podłóg i ścian w naszym domu. Jednak płytki mogą znaleźć również inne zastosowanie, które pozwoli nam na stworzenie oryginalnej przestrzeni i dodatków. Płytki ceramiczne oferują świetne właściwości fizyczne, co sprawia, że odnajdują się doskonale w wielu miejscach. Co jeszcze możemy ozdobić płytkami ceramicznymi? Gdzie sprawdzą się najlepiej? Poniżej nasze propozycje!
Czytaj więcejNietypowe wykorzystanie płytek ceramicznych – płytki ceramiczne do wykończenia blatów, półek, donic czy na wezgłowie łóżka
Rozeta dekoracyjna na podłodze – płytki w stylu pałacowym. Motyw rozety we wnętrzach
Dzisiejsza moda na drewniane czy kamienne wykończenia nie każdemu przypada do gustu. Niektórzy z nas szukają nietypowych i wyróżniających się rozwiązań do swojego mieszkania, które rzadko można spotkać. Idealną propozycją dla takich osób będą płytki w stylu pałacowym, które wyróżnią każde wnętrze na tle innych.
Czytaj więcejRozeta dekoracyjna na podłodze – płytki w stylu pałacowym. Motyw rozety we wnętrzach
Oryginalne kształty płytki: faktury koniczyny i płytki w kształcie rybiej łuski
Płytki o klasycznym kwadratowym i prostokątnym kształcie schodzą na drugi plan przy zdobywającej coraz większą popularność konkurencji, jaką są płytki o nietypowych kształtach. Nic w tym dziwnego, gdyż każdy, kto urządza swoje mieszkanie, chce, aby prezentowało się ono efektownie i oryginalnie.
Czytaj więcejOryginalne kształty płytki: faktury koniczyny i płytki w kształcie rybiej łuski
Na co zwrócić uwagę, wybierając ekipę remontową?

Wynajem ekipy remontowej nie jest prostym zadaniem. Coraz częściej słyszy się o braku dokładności, lekceważeniu klienta, fuszerce, a nawet kradzieżach. Czasami warto dołożyć trochę więcej pieniędzy, zamiast oszczędzać na ekipie remontowej, ponieważ może to przynieść taki efekt, że wydamy dużo więcej na poprawki.

Czytaj więcejNa co zwrócić uwagę, wybierając ekipę remontową?

Elementy 1 do 6 137 całkowita

Pokaż na stronę