Facebook Pixel

Porady

Czarne płytki na tarasie – wady i zalety takiego rozwiązania
Taras to miejsce kiedyś niedoceniane, zaś teraz to wizytówka domu. Przestrzeń zewnętrzna liczy się tak samo, jak pomieszczenia wewnątrz. Aranżując taras, chcemy stworzyć przyjemny klimat.
Czytaj więcejCzarne płytki na tarasie – wady i zalety takiego rozwiązania
Wiercenie w płytkach ceramicznych – trudna sprawa?
Wiercenie w płytkach to niezbyt chętnie wykonywana czynność, a to ze względu na ryzyko związane ze zniszczeniem płytek. Wiercenie w płytkach wymaga przygotowania specjalistycznych narzędzi, a także trzymania się kilku kluczowych zasad, które pomogą uniknąć ewentualnych komplikacji.
Czytaj więcejWiercenie w płytkach ceramicznych – trudna sprawa?
Jak prawidłowo dobrać kolor fugi – rodzaje i zasady łączenia fug
Kolor fugi to z reguły sprawa drugorzędna, gdyż na pierwszym miejscu stawiamy wybór płytek podłogowych czy ściennych. Warto jednak wiedzieć, że to właśnie kolor fugi odgrywa ogromną rolę w końcowym efekcie wizualnym.
Czytaj więcejJak prawidłowo dobrać kolor fugi – rodzaje i zasady łączenia fug
Impregnacja i renowacja płytek oraz kamienia. jak najlepiej impregnować gres?
Impregnacja płytek służy zabezpieczeniu ich powierzchni przed zarysowaniem, wnikaniem zabrudzeń, a także powstawaniu nieestetycznych plam i odbarwień. Jednak to, czy dane płytki należy zaimpregnować, w głównej mierze zależy od rodzaju kafli, a także sposobu ich użytkowania.
Czytaj więcejImpregnacja i renowacja płytek oraz kamienia. jak najlepiej impregnować gres?
Zabezpieczenia hydrofobowe i powłoki do płytek ceramicznych
Aby płytki zachwycały swoim wyglądem przez długie lata, a do tego były łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu czystości, należy o nie odpowiednio dbać. Tyczy się to zarówno płytek ceramicznych, jak i innych rodzajów.
Czytaj więcejZabezpieczenia hydrofobowe i powłoki do płytek ceramicznych
Dekoracja na ścianę. Jak ułożyć płytki z cegły lub klinkieru?
Dekoracyjne płytki z cegły lub klinkieru na ścianach są niezwykle modnym rozwiązaniem ostatnich lat. Zarówno płytki z cegły, jak i klinkier tworzą ciekawą dekorację ścienną, która dodaje charakteru całemu wnętrzu.
Czytaj więcejDekoracja na ścianę. Jak ułożyć płytki z cegły lub klinkieru?

Elementy 1 do 6 206 całkowita

Pokaż na stronę