Facebook Pixel

Płytki Łupek Multicolor naturalny 10x30x1 cm

129

Płytki Łupek Multicolor naturalny 10x30x1 cm

Piękny kamień o ciepłych kolorach.

129,00 zł
Kod: 18756
Stan magazynowy:W magazynie
Wysyłka: od 1 do 3 dni roboczych
Dostawa: zobacz cennik
- +
- +
- +
116,1 zł

Parametry techniczne

Więcej informacji
Długość: 30,00 cm
Szerokość: 10,00 cm
Grubość: 10,00 mm
Ilość szt. w opakowaniu: 30
Ilość m2 w opakowaniu: 0.9
Waga opakowania: 29 kg
Gatunek: 1
Typ kamienia: łupki
Rodzaj powierzchni: naturalny
Miejsce stosowania: na zewnątrz i wewnątrz
Zastosowanie: ściana, elewacja
Kolor: wielokolorowy

Opis produktu

Łupek o różnych barwach i wielu nierównościach jest gwarantem, że aranżacja z tego kamienia będzie unikatowa, którą nikt inny nie mógłby się pochwalić.

Siła natury w designie

Materiały naturalne zawsze są i będą modne. Od kilku lat w Polsce ich popularność nieprzerwanie rośnie. Ich niesamowite właściwości i walory estetyczne przyniosły im ogromną popularność. Możliwości aranżacyjne kamieni naturalnych są praktycznie nieskończone. Każda płytka z kamienia naturalnego jest niepowtarzalna i oryginalna. Łupek, z którego robi się piękne płytki, jest jednym z częściej wybieranych produktów.

Łupek jako idealny element ozdobny

Płytki Łupek Multicolor naturalny będą świetnie prezentować się jako element ozdobny, np. na ścianie za telewizorem. Część ściany pokryta tymi płytkami wprowadzi niesamowity klimat do wnętrza i nada mu ciekawego charakteru. Każda płytka jest inna, nie znajdziemy dwóch identycznie wyglądających. Możemy być pewni, że nikt nie ułoży sobie identycznej kompozycji na ścianie. Proponowane płytki mają wymiary 30 cm × 10 cm × 10 mm. Charakteryzują się przepięknymi naturalnymi barwami, które będą elegancko prezentować się w każdym pomieszczeniu oraz jako oryginalny element elewacyjny.

Łupek – właściwości surowca

Łupek jest bardzo trwały, odporny na działanie warunków atmosferycznych i na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje go niezawodność – sprawdza się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Płytki z tego kamienia naturalnego bez wątpienia poradzą sobie w trudnych warunkach. Łupek wyróżnia się niebagatelnym wyglądem. Jego budowa pozwala na odłupywanie kawałków kamienia i w ten sposób powstają pięknie wyglądające kafle. Nie spotkamy dwóch tak samo wyglądających płytek – łupek pod tym względem jest unikatowy. Łupek stanowi świetny materiał na niecodzienne i nowatorskie wykończenie zewnętrznych części architektury domu i pomieszczeń wewnętrznych. A to wszystko dzięki niesamowitym właściwościom tego surowca oraz jego wysokim walorom estetycznym. Warto wybierać naturalne materiały wykończeniowe, to inwestycja na długie lata w produkt wysokiej jakości.


KLINK – KORZYSTNE ZAKUPY

Z nami dobrze zbudujesz i wyremontujesz
 

SZEROKA OFERTA

Największy wybór kamieni naturalnychKolekcje z całego świataBezpośredni importer

 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Ogólnokrajowa sieć punktów handlowychFachowe doradztwoPonad 25 lat na rynku

 

PEWNA DOSTAWA

Bezpieczne przesyłki paletoweDostawy na terenie całego krajuMożliwy odbiór osobisty w wybranych magazynach

 

WYGODNE PŁATNOŚCI

Szybkie płatności onlineWysyłki za pobraniemPłatność przy odbiorze osobistym