Porady

Kafelki podłogowe w Twoim domu: wszystko co musisz wiedzieć przed aranżacją

Właściwe wykończenie podłogi nie jest zadaniem prostym. Dziś najczęściej do tego celu wybiera się kafelki podłogowe. Ich wybór na rynku jest obecnie bardzo szeroki. Różnią się materiałem wykonania, kolorem, grubością i innymi właściwościami. Warto zatem wiedzieć, jak odpowiednio dobrać płytki podłogowe, czym kierować się przy ich wyborze, a także jak je prawidłowo ułożyć.

Czytaj więcejKafelki podłogowe w Twoim domu: wszystko co musisz wiedzieć przed aranżacją
Nowoczesna, funkcjonalna i przytulna przestrzeń: jak zaaranżować kuchnię w stylu skandynawskim?

Obecnie coraz łatwiej natrafić na projekty kuchni skandynawskich w domach swoich znajomych. Kuchnie skandynawskie stały się niezwykle popularne. Są jednocześnie surowe i jasne, ale przede wszystkim przyświeca im prosta forma. Nierzadko można dostrzec w nich dodatki, które umożliwiają uzyskanie nieco łagodniejszego oblicza, aby czas spędzony w kuchni był przyjemniejszy. Przedstawiamy, czym powinna charakteryzować się kuchnia skandynawska, a także o czym należy pamiętać podczas aranżowania takiej przestrzeni.

Czytaj więcejNowoczesna, funkcjonalna i przytulna przestrzeń: jak zaaranżować kuchnię w stylu skandynawskim?
Mozaika w kuchni nad blatem: pomysł na elegancką i funkcjonalną przestrzeń

Co nad blat kuchenny? Fototapeta, zwykła farba uzupełniona światłami LED, a może drewniane wstawki? Za każdym z tych pomysłów stoją pewne argumenty, które przekonują właścicieli mieszkań do zaaranżowania kuchni w dany sposób. Jest jeszcze inny pomysł – stylowa mozaika, czyli coś, co będzie spełniało zarówno funkcję użytkową, jak i wizualną. Wskazujemy, kiedy warto położyć drobne kafelki nad blatem kuchennym. Wyróżniamy nasze inspiracje dotyczące tego rodzaju aranżacji. Zapraszamy!

Czytaj więcejMozaika w kuchni nad blatem: pomysł na elegancką i funkcjonalną przestrzeń
Przytulna aranżacja, komfort użytkowania i spokój: sprawdź jak zaaranżować płytki w sypialni

Wykorzystanie płytek do aranżacji sypialni tylko pozornie może wydawać się całkowicie nietrafionym pomysłem. W rzeczywistości każdego roku przybywa entuzjastów tego rozwiązania, a szyk gresów dumnie prezentuje się na ścianach tuż nad łóżkami tysięcy Polaków!

Czytaj więcejPrzytulna aranżacja, komfort użytkowania i spokój: sprawdź jak zaaranżować płytki w sypialni
Przemyślane i funkcjonalne rozwiązania: jak urządzić małą łazienkę w bloku?

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń użytkowych w każdym mieszkaniu. To właśnie tam dbamy o codzienną higienę, przygotowujemy się do wyjścia z domu oraz odpoczywamy. Jedną z najważniejszych kwestii jest ergonomiczne zaplanowanie posiadanej przestrzeni. W dzisiejszym artykule podpowiemy, jaka powinna być mała łazienka w bloku!

Czytaj więcejPrzemyślane i funkcjonalne rozwiązania: jak urządzić małą łazienkę w bloku?
Kwintesencja stylu i elegancji, czyli jak zaaranżować biało szarą kuchnię

Biało-szara kuchnia cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji. Pozwala na stworzenie spójnej kompozycji razem z innymi pomieszczeniami. Dodatkowo odznacza się ponadczasową klasą i elegancją. W dzisiejszym artykule podpowiemy, o czym warto pamiętać podczas urządzania tego wymagającego wnętrza.

Czytaj więcejKwintesencja stylu i elegancji, czyli jak zaaranżować biało szarą kuchnię

Elementy 13 do 18 355 całkowita

Pokaż na stronę