Facebook Pixel

Porady

Wybieramy najlepsze płytki na taras wentylowany – szybkość, prostota montażu i trwałość na lata

Tarasy wentylowane, nazywane również tarasami drenażowymi, zawierają system odprowadzania i wentylacji wody deszczowej. Taras drenażowy to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na skuteczne odprowadzanie deszczówki, przy jednoczesnym zachowaniu płytek, co zapobiega ich niszczeniu przez wodę.

Czytaj więcejWybieramy najlepsze płytki na taras wentylowany – szybkość, prostota montażu i trwałość na lata
Modne płytki ogrodowe i na taras: płytki gresowe, kamienne czy betonowe? Trwałość, czyszczenie i najmodniejszy design

Niezależnie od tego, czy mamy własny ogród z warzywami, balkon czy mały taras, dobrze dobrany projekt może zrobić różnicę. Każdy ma swój własny pomysł na to, jak chciałby, aby wyglądała jego przestrzeń zewnętrzna, a przy tak wielu różnych dostępnych materiałach często trudno jest wybrać najlepszą opcję dla domu.

Czytaj więcejModne płytki ogrodowe i na taras: płytki gresowe, kamienne czy betonowe? Trwałość, czyszczenie i najmodniejszy design
Do jakich wnętrz będą pasować schody granitowe?
Granit to kamień schludny i elegancki, który zdobi wystrój wnętrz przez długi czas. Świetnie pasuje do każdego stylu. Ponieważ granit jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie absorbuje wody i jest bardzo łatwy do czyszczenia, użytkowanie go w domu to gwarancja, że będzie on służyć nieprzerwanie przez długie lata.
Czytaj więcejDo jakich wnętrz będą pasować schody granitowe?
Jaki gres na taras? Czym charakteryzuje się idealne płytki tarasowe?

Balkon i taras – przestrzeń do relaksu, miejsce odpoczynku zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Te przedłużenia domu muszą być wykończone w taki sposób, aby w pełni spełniały swoje zadanie. Aby udekorować balkon lub taras, warto zwrócić szczególną uwagę na jego powierzchnię.

Czytaj więcejJaki gres na taras? Czym charakteryzuje się idealne płytki tarasowe?
Jak urządzić mały salon – co warto wiedzieć aranżując salon z płytek?

Pierwszą rzeczą, o której należy wiedzieć, urządzając mały salon, jest to, że powinien on spełniać wszystkie potrzeby. Drugą zasadą jest to, że można go urządzić nawet na bardzo ograniczonej przestrzeni, w sposób możliwy do opanowania i wykorzystania.

Czytaj więcejJak urządzić mały salon – co warto wiedzieć aranżując salon z płytek?
Płytki monokolor o jednolitych barwach – idealne do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz

Takie płytki pasują do każdego pomysłu na wystrój wnętrza. Ich główną zaletą jest to, że można je łączyć w różne wzory, co pozwala na tworzenie niepowtarzalnych rozwiązań we wnętrzach.

Czytaj więcejPłytki monokolor o jednolitych barwach – idealne do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz

Elementy 13 do 18 318 całkowita

Pokaż na stronę