Facebook Pixel

Materiały

Kamień na ścieżki i alejki ogrodowe – praktyczny poradnik doboru kamienia na ścieżki w ogrodzie
Ścieżki i alejki ogrodowe wbrew pozorom są bardzo ważnym elementem przestrzeni zewnętrznej. Przede wszystkim warto zdać sobie sprawę z tego, że ogród jest niejako wizytówką naszego domu – dlatego warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół wpływający na jego wygląd.
Czytaj więcejKamień na ścieżki i alejki ogrodowe – praktyczny poradnik doboru kamienia na ścieżki w ogrodzie
Glazura łazienkowa – niedroga, trwała i efektowna. Jak powstaje glazura i jak sprawdzi się na ścianach łazienki?
Płytki ceramiczne to bardzo popularny wybór na okładzinę ścian czy podłóg. Jednym z przykładów płytek jest glazura, którą potocznie określa się wszystkie kafle. Jednak w rzeczywistości jest to tylko jeden typ płytek.
Czytaj więcejGlazura łazienkowa – niedroga, trwała i efektowna. Jak powstaje glazura i jak sprawdzi się na ścianach łazienki?
Obudowa brodzika płytkami. Jak zabudować brodzik – systemy trwałej zabudowy brodzików i wanien
Brodzik to wbrew pozorom bardzo istotny element wyposażenia łazienkowego. Urządzając wymarzoną łazienkę, chcemy, aby prysznic z brodzikiem również dobrze komponował się z resztą pomieszczenia.
Czytaj więcejObudowa brodzika płytkami. Jak zabudować brodzik – systemy trwałej zabudowy brodzików i wanien
Układanie płytek na gebericie – o co należy zadbać? Jakie płytki na zabudowę stelaża?
Zabudowanie stelaża geberitu to innowacyjny sposób na ukrycie nieatrakcyjnych rur w łazience. W nowoczesnych wnętrzach łazienkowych takie rozwiązanie jest bardzo chętnie wykorzystywane ze względu na swoją praktyczność oraz estetyczny wygląd. Popularność zabudowywania geberitu sprawiła, że możemy znaleźć coraz to więcej propozycji zaaranżowania tego miejsca.
Czytaj więcejUkładanie płytek na gebericie – o co należy zadbać? Jakie płytki na zabudowę stelaża?
Jak oświetleniem podkreślić walory płytek w łazience – efektowne rozświetlenie łazienki
Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę pełni światło w łazience. Odpowiednio dobrane światło potrafi odmienić całą aranżację. Światło kształtuje przestrzeń. Dzięki przemyślanemu oświetleniu możemy wizualnie poprawić proporcje pomieszczenia, co może uratować małe łazienki, a tym bardziej te w blokach.
Czytaj więcejJak oświetleniem podkreślić walory płytek w łazience – efektowne rozświetlenie łazienki
Style nowoczesnej łazienki – 10 pomysłowo urządzonych i inspirujących projektów aranżacji łazienki
Nowoczesność w dzisiejszych czasach to prosta, minimalistyczna i uporządkowana przestrzeń. Nowoczesne aranżacje cenią sobie ponadczasowe rozwiązania bez zbędnych dodatków i dużej ilości dekoracji. Łazienki w nowoczesnym stylu urządzone są w określonej kolorystyce, tak aby wszystko doskonale ze sobą współgrało
Czytaj więcejStyle nowoczesnej łazienki – 10 pomysłowo urządzonych i inspirujących projektów aranżacji łazienki

Elementy 25 do 30 97 całkowita

Pokaż na stronę