Gres

Jakie płytki najczęściej wybierali architekci do małych pomieszczeń
Przy urządzaniu małego wnętrza ważny jest dobór odpowiednich płytek. Ogólnie rzecz biorąc, jasne kolory najlepiej sprawdzają się w małych pomieszczeniach, ponieważ powiększają i rozjaśniają pokój. Dobrą opcją są białe, kremowe, beżowe lub jasnoszare płytki. Najlepiej unikać ciemnych kolorów, ponieważ mogą one sprawić, że mały pokój wyda się jeszcze mniejszy.
Czytaj więcejJakie płytki najczęściej wybierali architekci do małych pomieszczeń
Łazienkowy home staging, czyli jak niskim kosztem stworzyć duży efekt
Home staging to proces przygotowania domu do sprzedaży na rynku nieruchomości. Pomaga uczynić dom bardziej atrakcyjnym i przyjaznym, co skutkuje szybszą sprzedażą domu. Celem jest dołożenie maksymalnych starań, aby przyciągnąć kupujących i osiągnąć wyższą cenę za swoją nieruchomość.
Czytaj więcejŁazienkowy home staging, czyli jak niskim kosztem stworzyć duży efekt
Przegląd dużych formatów płytek: płytki drewnopodobne 120 × 20 cm w łazience – układanie płytek wielkoformatowych
Bezpieczeństwo i łatwość utrzymania w czystości płytek drewnopodobnych jest nie do przecenienia. Są one niezwykle trwałe, praktyczne i eleganckie.
Czytaj więcejPrzegląd dużych formatów płytek: płytki drewnopodobne 120 × 20 cm w łazience – układanie płytek wielkoformatowych
Jakie są najpopularniejsze kolory i odcienie płytek ceramicznych?
Wszyscy z nas zdają sobie sprawę z tego, że płytki ceramiczne są w naszych czasach bardzo popularne. Są one nie tylko trwałe, ale również dają duże możliwości dekoracyjne. Płytki ceramiczne dostępne są w szerokiej gamie kolorów i odcieni, które pozwalają zamienić każde pomieszczenie w unikalną przestrzeń o własnym, wyrazistym charakterze.
Czytaj więcejJakie są najpopularniejsze kolory i odcienie płytek ceramicznych?
Wiercenie w płytkach ceramicznych – trudna sprawa?
Wiercenie w płytkach to niezbyt chętnie wykonywana czynność, a to ze względu na ryzyko związane ze zniszczeniem płytek. Wiercenie w płytkach wymaga przygotowania specjalistycznych narzędzi, a także trzymania się kilku kluczowych zasad, które pomogą uniknąć ewentualnych komplikacji.
Czytaj więcejWiercenie w płytkach ceramicznych – trudna sprawa?
Impregnacja i renowacja płytek oraz kamienia. jak najlepiej impregnować gres?
Impregnacja płytek służy zabezpieczeniu ich powierzchni przed zarysowaniem, wnikaniem zabrudzeń, a także powstawaniu nieestetycznych plam i odbarwień. Jednak to, czy dane płytki należy zaimpregnować, w głównej mierze zależy od rodzaju kafli, a także sposobu ich użytkowania.
Czytaj więcejImpregnacja i renowacja płytek oraz kamienia. jak najlepiej impregnować gres?

Elementy 25 do 30 95 całkowita

Pokaż na stronę