Gres

Przegląd najpopularniejszych kolorów płytek 60×60 – najmodniejsze do salonu, kuchni i łazienki

Choć najmodniejsze płytki 60×60 nadają się do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, każdy format ma swoje własne zasady dekoratorskie. Płytki są ponadczasowym materiałem dekoracyjnym, a przemysł od wieków produkuje innowacyjne wzory płytek, które są stylowe i funkcjonalne. Większość z tych wzorów można zastosować w każdym pomieszczeniu – od łazienki przez kuchnię, salon po przedpokój.

Czytaj więcejPrzegląd najpopularniejszych kolorów płytek 60×60 – najmodniejsze do salonu, kuchni i łazienki
Gres lappato – gdzie się sprawdzi? W jakich wnętrzach wygląda najlepiej?

Kamionka lappato jest wynikiem długich poszukiwań idealnej równowagi między funkcjonalnością a luksusem. Wykorzystuje te same surowce, co tradycyjna ceramika, ale nadaje im unikalne wykończenie, które sprawia, że są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne.

Czytaj więcejGres lappato – gdzie się sprawdzi? W jakich wnętrzach wygląda najlepiej?
Wybieramy najlepsze płytki na taras wentylowany – szybkość, prostota montażu i trwałość na lata

Tarasy wentylowane, nazywane również tarasami drenażowymi, zawierają system odprowadzania i wentylacji wody deszczowej. Taras drenażowy to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na skuteczne odprowadzanie deszczówki, przy jednoczesnym zachowaniu płytek, co zapobiega ich niszczeniu przez wodę.

Czytaj więcejWybieramy najlepsze płytki na taras wentylowany – szybkość, prostota montażu i trwałość na lata
Modne płytki ogrodowe i na taras: płytki gresowe, kamienne czy betonowe? Trwałość, czyszczenie i najmodniejszy design

Niezależnie od tego, czy mamy własny ogród z warzywami, balkon czy mały taras, dobrze dobrany projekt może zrobić różnicę. Każdy ma swój własny pomysł na to, jak chciałby, aby wyglądała jego przestrzeń zewnętrzna, a przy tak wielu różnych dostępnych materiałach często trudno jest wybrać najlepszą opcję dla domu.

Czytaj więcejModne płytki ogrodowe i na taras: płytki gresowe, kamienne czy betonowe? Trwałość, czyszczenie i najmodniejszy design
Jaki gres na taras? Czym charakteryzuje się idealne płytki tarasowe?

Balkon i taras – przestrzeń do relaksu, miejsce odpoczynku zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Te przedłużenia domu muszą być wykończone w taki sposób, aby w pełni spełniały swoje zadanie. Aby udekorować balkon lub taras, warto zwrócić szczególną uwagę na jego powierzchnię.

Czytaj więcejJaki gres na taras? Czym charakteryzuje się idealne płytki tarasowe?
Jak urządzić mały salon – co warto wiedzieć aranżując salon z płytek?

Pierwszą rzeczą, o której należy wiedzieć, urządzając mały salon, jest to, że powinien on spełniać wszystkie potrzeby. Drugą zasadą jest to, że można go urządzić nawet na bardzo ograniczonej przestrzeni, w sposób możliwy do opanowania i wykorzystania.

Czytaj więcejJak urządzić mały salon – co warto wiedzieć aranżując salon z płytek?

Elementy 7 do 12 95 całkowita

Pokaż na stronę