Gres

Glazura łazienkowa – niedroga, trwała i efektowna. Jak powstaje glazura i jak sprawdzi się na ścianach łazienki?
Płytki ceramiczne to bardzo popularny wybór na okładzinę ścian czy podłóg. Jednym z przykładów płytek jest glazura, którą potocznie określa się wszystkie kafle. Jednak w rzeczywistości jest to tylko jeden typ płytek.
Czytaj więcejGlazura łazienkowa – niedroga, trwała i efektowna. Jak powstaje glazura i jak sprawdzi się na ścianach łazienki?
Inspirujące trendy wnętrzarskie, czyli 10 sposobów na wannę obudowaną płytkami
Obudowanie wanny to niezwykle ważny etap urządzania łazienki. To przecież wanna przyciąga wzrok w każdej łazience! Dlatego podczas zabudowy wanny istotne są nie tylko względy techniczne, ale również praktyczne. Zdecydowanie najczęściej wanna zabudowywana jest płytkami, a to ze względu na ich właściwości fizyczne.
Czytaj więcejInspirujące trendy wnętrzarskie, czyli 10 sposobów na wannę obudowaną płytkami
Układanie płytek na gebericie – o co należy zadbać? Jakie płytki na zabudowę stelaża?
Zabudowanie stelaża geberitu to innowacyjny sposób na ukrycie nieatrakcyjnych rur w łazience. W nowoczesnych wnętrzach łazienkowych takie rozwiązanie jest bardzo chętnie wykorzystywane ze względu na swoją praktyczność oraz estetyczny wygląd. Popularność zabudowywania geberitu sprawiła, że możemy znaleźć coraz to więcej propozycji zaaranżowania tego miejsca.
Czytaj więcejUkładanie płytek na gebericie – o co należy zadbać? Jakie płytki na zabudowę stelaża?
Oryginalne pomysły na ścieżki – jak i z czego zbudować nawierzchnię ogrodową
Ogród jest wizytówką zewnętrzną każdego domu. Aranżacja ogrodu zależy tak naprawdę od gustu oraz osobistych upodobań, jednak warto postawić na taką stylistykę, która będzie dobrze współgrała z wyglądem domu. Piękny i stylowy ogród to nie tylko wspaniałe rośliny, ale również odpowiednio dobrane elementy dekoracyjne i nawierzchnie ogrodowe.
Czytaj więcejOryginalne pomysły na ścieżki – jak i z czego zbudować nawierzchnię ogrodową
Płytki matowe i ich struktura – do jakich pomieszczeń pasują i jak je czyścić?
Materiał, kolor kafli czy ich kształt to tylko część decyzji, które musimy podjąć przy wyborze odpowiednich płytek do mieszkania. Kolejną rzeczą jest wybór pomiędzy płytkami matowymi a błyszczącymi – co wbrew pozorom jest niezwykle trudne.
Czytaj więcejPłytki matowe i ich struktura – do jakich pomieszczeń pasują i jak je czyścić?
Płytki gresowe na taras. Jakie płytki ceramiczne najlepiej sprawdzą się na tarasie?
Taras jest przedłużeniem naszej przestrzeni salonowej i wyjściem z tą przestrzenią na zewnątrz. Jest to oczywiście miejsce wypoczynku, relaksu, rodzinnych spotkań czy wieczorów w gronie przyjaciół. Estetyka oraz funkcjonalność tarasu jest więc bardzo ważna.
Czytaj więcejPłytki gresowe na taras. Jakie płytki ceramiczne najlepiej sprawdzą się na tarasie?

Elementy 55 do 60 95 całkowita

Pokaż na stronę