Kamień

Granit płomieniowany i polerowany – które płyty granitowe wybrać?
Kamień płomieniowany to kolejny sposób obróbki materiałów kamiennych. Poza nim mamy jeszcze granit polerowany, granit satynowany, lappato oraz szczotkowany.
Czytaj więcejGranit płomieniowany i polerowany – które płyty granitowe wybrać?
Jak dbać o granit – blaty, parapety i podłogi

Granit jest znany jako jeden z najtrwalszych materiałów dekoracyjnych, wykończeniowych i budowlanych na świecie. Jednak nawet on wymaga nieco pielęgnacji.

Czytaj więcejJak dbać o granit – blaty, parapety i podłogi
Rodzaje i specyfika kamieni elewacyjnych

Kamień elewacyjny przeżywa swój renesans i jest coraz chętniej wybieranym przez inwestorów rozwiązaniem. Jego wysoka odporność na uszkodzenia, a także niewątpliwe walory wizualne, sprawiają, że to właśnie on coraz częściej stanowi elewację domów budowanych w Polsce i nie tylko.

Niezwykle ważne jest odpowiednie dopasowanie kamienia na elewację zarówno pod względem stylu budynku i okolicy, jak i jego właściwości.

Czytaj więcejRodzaje i specyfika kamieni elewacyjnych
Salon z kamieniem dekoracyjnym: 5 pomysłów na kamień dekoracyjny do salonu

Kamień naturalny jest jednym z tych materiałów dekoracyjnych, który nigdy się nie nudzi. Kamień jest stosowany od tysięcy lat nie tylko w wykończeniach wnętrz, ale także w budownictwie. Przez wszystkie te lata był to materiał niezwykle ceniony za swoją trwałość oraz wysokie walory dekoracyjne.

Czytaj więcejSalon z kamieniem dekoracyjnym: 5 pomysłów na kamień dekoracyjny do salonu
Kamień elewacyjny – od czego zacząć? Pomysły na aranżacje domu z kamienną elewacją

Kamień naturalny jest jednym z najlepszych materiałów na elewacje. Jest niesamowicie trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz każdą, nawet najgorszą pogodę. Materiały naturalne są zawsze unikatowe i nigdy nie znajdziesz dwóch takich samych aranżacji, wykorzystujących ten sam materiał. Ba! Nie nawet uda Ci się znaleźć nigdy takiej samej płytki. Kolejnym plusem jest niesamowita różnorodność kolorów i wzorów, a dodając do tego wiele różnych materiałów skalnych, kamień elewacyjny możemy wybierać spośród tysięcy barw i deseni.

Czytaj więcejKamień elewacyjny – od czego zacząć? Pomysły na aranżacje domu z kamienną elewacją
Kolekcja Grandiose Stones - nowe trendy - kamień naturalny w dowolnym rozmiarze

Płytki gresowe jednej serii w różnych rozmiarach to już standard w wielu kolekcjach różnych producentów. A co z kamieniem naturalnym? Reagując na nowe potrzeby klientów, wspólnie z naszymi dostawcami, projektantami i architektami, prezentujemy kolekcję płytek marmurowych GRANDIOSE STONES w trzech uniwersalnych i modnych seriach.

Czytaj więcejKolekcja Grandiose Stones - nowe trendy - kamień naturalny w dowolnym rozmiarze

Elementy 31 do 36 39 całkowita

Pokaż na stronę