Kamień

Dlaczego kamień elewacyjny jest taki wyjątkowy? Poznaj wszystkie jego cechy

Piękno kamienia naturalnego tkwi w jego indywidualności. W naturze nie ma dwóch identycznych kamieni.

Czytaj więcejDlaczego kamień elewacyjny jest taki wyjątkowy? Poznaj wszystkie jego cechy
Pięć najpopularniejszych kolorów granitu
Granit to jeden z najtrwalszych materiałów na świecie. Nic w tym dziwnego, że wytworzone z niego płytki są praktycznie niezniszczalne. Płytki granitowe to doskonały sposób na zaaranżowanie domu i przestrzeni zewnętrznych. Płytki z granitu wykazują bardzo dobre właściwości fizyczne, a do tego występują w kilku kolorach, co daje wiele możliwości aranżacyjnych.
Czytaj więcejPięć najpopularniejszych kolorów granitu
Jakie kafelki podłogowe wybrać? Ceramika, gres czy kamień naturalny?
Wybranie odpowiedniej okładziny podłogowej to nie lada wyzwanie! Z jednej strony liczy się dla nas jakość, a z drugiej piękny i efektowny wygląd. Wśród płytek do wyboru mamy ceramikę, gres, a także kamień naturalny. Co sprawdzi się najlepiej? Poniżej podpowiadamy!
Czytaj więcejJakie kafelki podłogowe wybrać? Ceramika, gres czy kamień naturalny?
Płytki na ścianę i dach – materiał na dachu i ścianie, który nadaje budynkowi elegancki i nowoczesny wygląd
Coraz częściej oglądając nowoczesne domy, widzimy ten sam materiał zdobiący zarówno elewację, jak i dach. Jest to bardzo nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które dodaje posesji ciekawego charakteru. Materiał, który może być używany na ścianach elewacyjnych i dachu, to płytki z łupku.
Czytaj więcejPłytki na ścianę i dach – materiał na dachu i ścianie, który nadaje budynkowi elegancki i nowoczesny wygląd
Kamień na murek ogrodowy – ozdobny kamień naturalny na ogrodzenia i murki. Jak zabrać się za aranżację z użyciem kamienia w ogrodzie?

Kamień naturalny to bardzo porządny surowiec, zarówno w użytku wewnętrznym, jak i zewnętrznym. W przypadku ogrodów może on znaleźć wiele zastosowań. Jednym z nich jest wykorzystanie kamienia naturalnego do stworzenia murku ogrodowego. Taki duet to gwarancja efektownej i niesamowitej aranżacji ogrodowej. Oczywiście kamień możemy wykorzystać też na inne sposoby. Co warto wiedzieć o murkach ogrodowych? Jaki kamień wybrać? To wszystko poniżej.

Czytaj więcejKamień na murek ogrodowy – ozdobny kamień naturalny na ogrodzenia i murki. Jak zabrać się za aranżację z użyciem kamienia w ogrodzie?
Kamień na ścieżki i alejki ogrodowe – praktyczny poradnik doboru kamienia na ścieżki w ogrodzie
Ścieżki i alejki ogrodowe wbrew pozorom są bardzo ważnym elementem przestrzeni zewnętrznej. Przede wszystkim warto zdać sobie sprawę z tego, że ogród jest niejako wizytówką naszego domu – dlatego warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół wpływający na jego wygląd.
Czytaj więcejKamień na ścieżki i alejki ogrodowe – praktyczny poradnik doboru kamienia na ścieżki w ogrodzie

Elementy 7 do 12 39 całkowita

Pokaż na stronę