Kamień

Kostka granitowa na taras – wady i zalety
Niegdyś popularna kostka brukowa, zdobiąca nasze tarasy i podwórka straciła swoje zainteresowanie na rzecz materiału o wiele bardziej trwałego i odpornego, a mowa tu o granicie, a dokładniej o kostce granitowej.
Czytaj więcejKostka granitowa na taras – wady i zalety
Płytki gipsowe na ścianę czy kamień naturalny – co wybrać?

Przy wyborze odpowiedniego materiału, zarówno na ścianę wewnętrzna, jak i elewację domu, wielu z nas zastanawia się, czy warto zainwestować w kamień, a może trochę zaoszczędzić i postawić na płytki gipsowe. Oba z tych rozwiązań mają swoje zalety i wady.

Czytaj więcejPłytki gipsowe na ścianę czy kamień naturalny – co wybrać?
Płytki elewacyjne mrozoodporne – jak elegancko ozdobić ściany zewnętrzne budynku?

Elewacja zewnętrzna budynku to tak naprawdę wizytówka właścicieli. Dbałość o każdy szczegół, trwałe materiały oraz przywiązanie uwagi do detali pozwalają na stworzenie idealnej aranżacji, która będzie przyciągała uwagę i zachwycała swoim wyglądem. Płytki elewacyjne powinny być dobrane z niezwykłą dokładnością, ponieważ jeśli chcemy, aby elewacja naszego domu była niesamowitym i imponującym elementem, nie możemy sobie pozwolić na byle jaki produkt.

Czytaj więcejPłytki elewacyjne mrozoodporne – jak elegancko ozdobić ściany zewnętrzne budynku?
Wnętrze w stylu rustykalnym – postaw na drewno i kamień w swoich wnętrzach
Styl rustykalny jest czymś niesamowitym. Jest ciepły, przyjemny i przytulny, a równocześnie surowy przez wzgląd na dużą ilość drewna i kamienia w swoich aranżacjach. Bardzo często mówi się wnętrza rustykalne są projektowane w stylu minimalistycznym, co nie jest prawdą.
Czytaj więcejWnętrze w stylu rustykalnym – postaw na drewno i kamień w swoich wnętrzach
Płytki kamienne na taras. Kamień naturalny czy gres imitujący płytki kamienne?
Dla wielu rodzin taras to jedno z ulubionych miejsc w domu. Taras, kawałek ogródka, trochę prywatnej przestrzeni to także powód, dla którego ludzie uciekają z miast i bloków do domków z miejscem na trawnik.
Czytaj więcejPłytki kamienne na taras. Kamień naturalny czy gres imitujący płytki kamienne?
Biały marmur do salonu, kuchni i łazienki
Biały marmur to materiał ponadczasowy, idealnie pasujący do wnętrz klasycznych, nowoczesnych, a także minimalistycznych. Jest wykorzystywany od tysięcy lat i od zawsze uważany był za materiał najwyższej klasy.
Czytaj więcejBiały marmur do salonu, kuchni i łazienki

Elementy 25 do 30 39 całkowita

Pokaż na stronę