Płytki gresowe jednej serii w różnych rozmiarach to już standard w wielu kolekcjach różnych producentów, natomiast w kamieniu naturalnym? Wychodząc na nowe potrzeby naszych klientów, wspólnie z naszymi dostawcami, projektantami i architektami, prezentujemy kolekcję płytek marmurowych GRANDIOSE STONES w trzech uniwersalnych, modnych i polecanych seriach:

Atlantic Grey
Queen Beige
Royal White

Grandiose Stones

GRANDIOSE STONES jest dostępny w różnych rozmiarach: kamień naturalny 40,6x61cm, cegiełki marmurowe 10x30cm, 10x10cm, 7,5x15cm, mozaiki marmurowe 30,5x30,5cm w dwóch wersjach kostek - 2,3x2,3cm oraz 4,8x4,8cm, a także w kompletach 0,72m2. Grubość kamienia jest 1-1,2cm w zależności od produktu. Mamy też opcję wyboru slabów kamiennych. Odnośnie powierzchni kamienia mamy do wyboru wykończenie szlifowane, polerowane i bębnowane. Tak bogata oferta daje nam praktycznie nieograniczone możliwości w projektowaniu i komponowaniu przestrzeni. Piękno naturalnego kamienia gwarantuje estetykę i ponadczasową niezwykłość wykończenia. Materiał ten używany od wieków jako naturalny surowiec nigdy nie przestanie być modny, a nasza nowa kolekcja GRANDIOSE STONES to naturalne kolory i najwyższa jakość.

Atlantic Grey

Seria Atlantic Grey jest inspirowana naturalną delikatnością i maestrią szarego koloru w stonowanej wersji. Do tego dodamy majestat “Morza Atlasa”, czyli mitologicznej greckiej nazwy Oceanu Atlantyckiego. To połączenie nadaje kamieniu malowniczość, powagę i dostojność. Wybór Atlantic Greya to synonim prestiżu.

Queen Beige

Queen Beige to połączenie odcieni beżu, ecru i bieli. Nitki i żyły oddają naturalną harmonię kamienia. Antyczne piękno marmuru w dowolnej kompozycji i rozmiarze pozwala tworzyć unikatowe powierzchnie. “Królewska” seria została stworzona by podkreślić piękno każdego pomieszczenia i aranżacji dowolnej przestrzeni. Dzięki temu, że nie jesteśmy ograniczeni tylko jedną formą i rozmiarem, możemy uwolnić naszą fantazję.

Royal White

Seria Royal White to kompozycja charakteryzująca się połączeniem tonacji prestiżowej czystej bieli z szarymi nitkami i żyłami, które podkreślają urok całego wykończenia. Czystość, elegancja i urok Royal White możemy zastosować nie tylko w łazience czy saunie, ale w każdym miejscu gdzie ważna jest dla nas estetyka i magia naturalnego kamienia.