Porady

Szare płytki gresowe – najpopularniejszy odcień używany jako okładzina ścian i podłóg w łazienkach, salonach oraz kuchniach
Szare płytki to modne i praktyczne materiały wykończeniowe do wielu stylów wnętrzarskich. Sprawdzają się dobrze zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i minimalistycznych. Są także świetne do wnętrz industrialnych, znanych z ogromnych przestrzeni i nietuzinkowych aranżacji z użyciem cegły, drewna, kamienia i betonu, który tak świetnie imitują płytki gresowe.
Czytaj więcejSzare płytki gresowe – najpopularniejszy odcień używany jako okładzina ścian i podłóg w łazienkach, salonach oraz kuchniach
Wnętrze w stylu rustykalnym – postaw na drewno i kamień w swoich wnętrzach
Styl rustykalny jest czymś niesamowitym. Jest ciepły, przyjemny i przytulny, a równocześnie surowy przez wzgląd na dużą ilość drewna i kamienia w swoich aranżacjach. Bardzo często mówi się wnętrza rustykalne są projektowane w stylu minimalistycznym, co nie jest prawdą.
Czytaj więcejWnętrze w stylu rustykalnym – postaw na drewno i kamień w swoich wnętrzach
Płytki grafitowe – efektowne i wyrafinowane. Grafit doskonale wpisujący się nowoczesny design
Kolor grafitowy, jak i inne odcienie szarości, to jedna z najpopularniejszych barw. Pasuje praktycznie do każdego stylu wnętrzarskiego. Elementy dekoracyjne w kolorze grafitu są absolutną podstawą we wnętrzach nowoczesnych i industrialnych.
Czytaj więcejPłytki grafitowe – efektowne i wyrafinowane. Grafit doskonale wpisujący się nowoczesny design
Biały marmur do salonu, kuchni i łazienki
Biały marmur to materiał ponadczasowy, idealnie pasujący do wnętrz klasycznych, nowoczesnych, a także minimalistycznych. Jest wykorzystywany od tysięcy lat i od zawsze uważany był za materiał najwyższej klasy.
Czytaj więcejBiały marmur do salonu, kuchni i łazienki
Jak dbać o granit – blaty, parapety i podłogi

Granit jest znany jako jeden z najtrwalszych materiałów dekoracyjnych, wykończeniowych i budowlanych na świecie. Jednak nawet on wymaga nieco pielęgnacji.

Czytaj więcejJak dbać o granit – blaty, parapety i podłogi
Jakie płytki do kuchni będą najlepsze? Inspiracje najmodniejszych rodzajów płytek kuchennych
Temat płytek kuchenny jest bardzo szeroki. Wybór odpowiednich płytek podłogowych do kuchni wiąże się ze stylem wnętrza, kolorami, rodzajem materiału, upodobaniami, łatwością utrzymania czystości oraz budżetem. Każda zmienna z powyższej listy będzie determinowała inną grupę docelową.
Czytaj więcejJakie płytki do kuchni będą najlepsze? Inspiracje najmodniejszych rodzajów płytek kuchennych

Elementy 199 do 204 227 całkowita

Pokaż na stronę