Płytki drewnopodobne oferowane przez naszą firmę to najwyższej jakości wyroby, które charakteryzują się doskonałą prezencją i bardzo eleganckim wykończeniem. Można je kłaść w łazienkach w celu uzyskania wspaniałego i bardzo oryginalnego efektu, w kuchni, salonie czy nawet sypialni. Świetnie zastępują panele podłogowe czy nawet parkiet, a przy tym są równie piękne, jednak zdecydowanie bardziej odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zarysowania. Warto również dodać, że gres drewnopodobny można zakupić w rozmiarach odpowiadających faktycznym rozmiarom elementów parkietu, dzięki czemu trudniej jest odróżnić prawdziwy parkiet od tego wspaniałego gresu. Płytki z serii Loftwood jak i Atelier są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i idealnie nadają się do położenia zwłaszcza w tych miejscach, gdzie klient planuje ogrzewanie podłogowe. Znacznie lepiej przewodzą one ciepło niż parkiet, są bardziej odporne na zróżnicowane temperatury oraz sprawiają, że pomieszczenie szybciej się nagrzewa niż w przypadku paneli czy drewnianych podłóg. Seria Loftwood charakteryzuje się pięknymi odcieniami drewna, które idealnie będą współgrały z bardziej nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Z kolei seria Atelier idealnie będzie pasować do pomieszczeń nowoczesnych i minimalistycznych, jak również do wnętrz, które zostały urządzone w stylu rustykalnym lub klasycznym. Bogata paleta odcieni płytek sprawi, że każdy klient znajdzie odpowiedni kolor drewna dla siebie, który przypadnie mu do gustu.

Płytki drewnopodobne mogą się pochwalić dużą funkcjonalnością

Gres drewnopodobny od marki Klink świetnie nadaje się praktycznie do wszystkich pomieszczeń w domu. Można go położyć na podłogę, ale również wyłożyć nim ściany w łazience. W tym celu można wybrać dwa pasujące do siebie odcienie z serii Atelier i stworzyć wspaniałą, bardzo przytulną łazienkę w stylu SPA, która nie tylko będzie cieszyła oko, ale również pomoże w relaksie po długim i ciężkim dniu. Ponadto nie należy się obawiać, że płytki drewnopodobne szybko wyjdą z mody, ponieważ drewno jest materiałem ponadczasowym i zawsze świetnie wygląda we wnętrzach. Gres drewnopodobny jest bardzo prosty w utrzymaniu czystości i jest bardzo odporny na zmienne warunki oraz wysoką wilgotność. Ponadto płytki ceramiczne naszej firmy można również stosować jako okładzinę zewnętrzną i pokusić się o wyłożenie płytkami tarasu. W ten sposób taras może stanowić piękne przedłużenie salonu na zewnątrz. Warto również dodać, że gres drewnopodobny jest eko, ponieważ do jego produkcji nie używa się prawdziwego drewna, a więc nie ścina się drzew. Dla osób dbających o środowisko ten czynnik ma bardzo istotne znaczenie.

Płytki drewnopodobne i ich fantastyczne możliwości

Gres drewnopodobny Loftwood można zakupić w dwóch fantastycznych odcieniach: szarym oraz jasnym o nazwie Blanco. Oba produkty doskonale prezentują się wewnątrz mieszkania, jak i na zewnątrz budynku. Z kolei w serii Atelier znalazły się 4 fantastyczne odcienie: Gris, Taupe, Natural oraz Beige, które idealnie imituję prawdziwe drewno. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że płytki drewnopodobne są materiałem wykończeniowym znacznie bardziej ekonomicznym od tradycyjnego drewna w formie parkietu, a prezentują się równie pięknie.