Facebook Pixel

Porady

Posadzki przemysłowe – wybór płytek ceramicznych do obiektów przemysłowych
Planując przestrzeń przemysłową, warto postawić na rozwiązania, które posłużą nam przez długie lata. Jedną z najbardziej podstawowych kwestii jest posadzka przemysłowa. Ten rodzaj posadzki stosujemy najczęściej w miejscach narażonych na szczególne obciążenia.
Czytaj więcejPosadzki przemysłowe – wybór płytek ceramicznych do obiektów przemysłowych
Płytki mozaikowe do łazienki i kuchni – mozaiki szklane, ceramiczne i kamienne
Mozaika, nie ważne jaka – ceramiczna, kamienna czy szklana, jest rodzajem płytek dekoracyjnych zwykle o małym formacie. Jednak nie jest to zasada, ponieważ istnieją także mozaiki w stylu greckim czy rzymskim, składające się z nieco większych płytek, jednak o różnym formacie i kształcie. Stąd najlepiej opisać mozaikę jako dekoracje artystyczną do wnętrz.
Czytaj więcejPłytki mozaikowe do łazienki i kuchni – mozaiki szklane, ceramiczne i kamienne
Hiszpański temperament, włoska finezja. Płytki włoskie i hiszpańskie z gustownym wzornictwem
Tytuł artykułu idealnie oddaje styl z jakim zostały wykonane płytki, a raczej kafle, w stylu hiszpańskim i stylu włoskim. Ten rodzaj materiału na pierwszy rzut oka przypomina kafle pochodzące z XVI i XVII wieku, szczególnie te w kolorze niebieskim. Są one niecodziennym i zdecydowanie oryginalnym rozwiązaniem, które będzie wyróżniać się na tle każdego innego wnętrza.
Czytaj więcejHiszpański temperament, włoska finezja. Płytki włoskie i hiszpańskie z gustownym wzornictwem
Płytki czarno-białe. Modne inspiracje na łazienkę z kontrastem wzorów czerni i bieli

Połączenie bieli i czerni jest tak stare, jak znana jest nam cywilizacja. Symbolizują one dobro i zło, yin i yang, północ i południe. Przeciwieństwa z symboliki kontrastują ze sobą tak samo mocno, jak kolory czerni i bieli.

Czytaj więcejPłytki czarno-białe. Modne inspiracje na łazienkę z kontrastem wzorów czerni i bieli
Płytki do piwnicy – jak wykonać hydroizolację piwnicy? Podpłytkowe powłoki wodoszczelne i ich zastosowanie
Hydroizolacja to zabezpieczenie przed nasiąkaniem materiałów wodą. Głównym elementem, który musimy zabezpieczyć, jest płyta betonowa. W przypadku piwnic największym problemem są wody gruntowe, które dostają się przez ściany betonowe do naszego wnętrza. Podstawową ochroną jest zrobienie izolacji od zewnątrz za pomocą odpowiedniej masy.
Czytaj więcejPłytki do piwnicy – jak wykonać hydroizolację piwnicy? Podpłytkowe powłoki wodoszczelne i ich zastosowanie
Płytki vintage – styl retro do salonu, kuchni i łazienki
Styl vintage to bardzo ciekawe połączenie tego, co było, z tym, co jest teraz. Pierwotnie ten styl był wykorzystywany w projektowaniu ubrań. Modny jeans z brązową skórzaną kurtką i butami pod kolor to idealny przykład ubrania w tym stylu. Po pewnym czasie stwierdzono, że również świetnie sprawdzi się we wnętrzach.
Czytaj więcejPłytki vintage – styl retro do salonu, kuchni i łazienki

Elementy 259 do 264 319 całkowita

Pokaż na stronę