Facebook Pixel

Porady

Łazienka w drewnie – sposoby aranżacji płytek drewnopodobnych na posadzce i ścianach w łazience
Drewno to materiał tradycyjny, elegancki i bardzo popularny. Sprawia, że wnętrza w domu stają się bardziej przytulne. Ociepla całą aranżacje i sprawia, że nasze samopoczucie jest dużo lepsze. Ludzie od zawsze uwielbiają otaczać się naturą, która uspokaja i pozwala wypocząć. W XXI wieku pragnienie obcowania z nią stało się jeszcze większe, z powodu coraz większej ilości betonu w naszym otoczeniu.
Czytaj więcejŁazienka w drewnie – sposoby aranżacji płytek drewnopodobnych na posadzce i ścianach w łazience
Jak obliczyć potrzebną ilość płytek i fugi? Kalkulator płytek ceramicznych

Zapotrzebowanie na płytki będzie różne w zależności od kilku czynników. Dużo zależy od tego, jakie pomieszczenie będzie aranżowane. Jeśli mamy pokój składający się tylko z czterech ścian, bez winkli, załamań i krzywizn, i kładziemy płytki tradycyjnie lub płytki kwadratowe, to wyliczenie potrzebnych materiałów jest stosunkowo proste.

Czytaj więcejJak obliczyć potrzebną ilość płytek i fugi? Kalkulator płytek ceramicznych
Połączenie salonu z kuchnią w płytkach – estetyka i funkcjonalność

Jeszcze 20–30 lat temu standardem było dzielenie pomieszczeń. Im w domu było ich więcej, tym lepiej. Dzisiaj odchodzi się od takiego stylu. W modzie są duże pomieszczenia, dokładnie takie, jak we wnętrzach industrialnych. Patrząc na projekty domów jednorodzinnych, możemy zauważyć, że w prawie każdym z nich jest aneks kuchenny.

Czytaj więcejPołączenie salonu z kuchnią w płytkach – estetyka i funkcjonalność
Klej do płytek ceramicznych, gresu i kamienia naturalnego – jaki klej wybrać?

Wybór kleju do płytek podłogowych i tych montowanych wydaje się prosty. Ale czy jest tak na pewno? Sprawdź jaki klej wybrać i na co zwrócić uwagę tak, żeby mieć stuprocentową gwarancję trwałości.

Czytaj więcejKlej do płytek ceramicznych, gresu i kamienia naturalnego – jaki klej wybrać?
Blat ze spieku kwarcowego
Spieki kwarcowe są jednym z najmodniejszych i najbardziej pożądanych materiałów ostatnich lat. Są niesamowicie piękne, trwałe, lekkie, mają wielkie formaty i niemal nie da się ich uszkodzić. W zasadzie spieki kwarcowe mają same zalety, poza ceną. Cena spieków kwarcytowych może nieco przerażać. Jednak biorąc pod uwagę, jak dobry produkt dostaniemy, warto zgodzić się na takie koszta.
Czytaj więcejBlat ze spieku kwarcowego
Co to jest konglomerat? Wady, zalety i opinie
Konglomerat to bardzo ciekawe słowo. Oznacza ono zlepek niepasujących do siebie słów, elementów, które razem tworzą jedną, zgraną całość. Konglomerat jako materiał jest dokładnie tym, co oznacza to słowo – zlepkiem różnych materiałów.
Czytaj więcejCo to jest konglomerat? Wady, zalety i opinie

Elementy 289 do 294 319 całkowita

Pokaż na stronę