Strefa kamieniarza

Strefa kamieniarza

Produkty 23

Ustaw kierunek rosnący
 1. Pasy granit G654 Padang Dark szczotkowane 240x70x3 cm Pasy granit G654 Padang Dark szczotkowane 240x70x3 cm
  Bestseller
 2. Pasy granit Steel Grey polerowane 300-330x70-95x2 cm Pasy granit Steel Grey polerowane 300-330x70-95x2 cm
  Bestseller
 3. Pasy granit Oscuro Mist polerowany 260-328x70-97x2 cm Pasy granit Oscuro Mist polerowany 260-328x70-97x2 cm
  Nowość
 4. Pasy granit Steel Grey polerowane 220-325x77-89x3 cm Pasy granit Steel Grey polerowane 220-325x77-89x3 cm
  Bestseller
 5. Pasy granit Steel Grey leather 270-325x80-100x2 cm Pasy granit Steel Grey leather 270-325x80-100x2 cm
  Bestseller
 6. Pasy granit Steel Grey płomieniowane 270-280x70-95x2 cm Pasy granit Steel Grey płomieniowane 270-280x70-95x2 cm
  Bestseller
 7. Pasy granit Black Forest polerowane 270-310x70-90x2 cm Pasy granit Black Forest polerowane 270-310x70-90x2 cm
  Nowość
 8. Pasy granit Oscuro Mist polerowany 250-340x90-97x3 cm Pasy granit Oscuro Mist polerowany 250-340x90-97x3 cm
  Nowość
 9. Pasy granit Steel Grey leather 231-315x82-97x3 cm Pasy granit Steel Grey leather 231-315x82-97x3 cm
  Bestseller
 10. Pasy granit Kashmir Cream polerowany 270-320x70-95x2 cm Pasy granit Kashmir Cream polerowany 270-320x70-95x2 cm
  Nowość

Produkty 23

Ustaw kierunek rosnący

Strefa kamieniarza

Okazje dla profesjonalistów

 

W Strefie Kamieniarza prezentujemy najciekawsze promocje na materiały dla zakładów kamieniarskich oraz innych wykonawców wykorzystujących kamień naturalny. W naszej ofercie mamy bardzo szeroki wybór slabów oraz pasów granitowych i marmurowych. Polecamy też nasze granitowe płytki oraz stopnie z granitu.

Importujemy kamienie z całego świata i utrzymujemy wysokie stany magazynowe. Nasze główne centrum logistyczne znajduje się w Bystrej k. Gdańska. Dodatkowo posiadamy 3 magazyny pomocnicze w Olsztynie, Iławie i Grudziądzu. Jesteśmy dostępni na terenie całego kraju w 19 punktach handlowych. Zainteresowanych współpracą lub szczegółami naszej oferty zapraszamy do kontaktu z najbliższym oddziałem.

 

Hurtownia granitu – największy wybór i niska cena

 

Hurtownia kamienia naturalnego to miejsce, które można podzielić ze względu na dwa rodzaje klientów. Pierwsi to detaliści, którzy aranżują swój dom z wykorzystaniem kamienia naturalnego, płytek granitowych, blatów kamiennych czy parapetów. Druga grupa to hurtownicy, do których zalicza się także kamieniarzy. Kamieniarze, czyli fachowcy zajmujący się obróbką kamienia, są szczególnymi klientami. Przede wszystkim zajmują się oni produkcją blatów, parapetów oraz schodów z kamienia. Często, nawet jeśli spodoba nam się dany slab, czyli płyta kamienna, ostateczną decyzję podejmuje kamieniarz. Jest to bardzo istotne, ponieważ to właśnie kamieniarze odpowiadają za to, co da się zrobić z płyty granitowej. Określają, czy dana płyta posiada skazy, które da się ominąć, czy wewnątrz kamienia mogą znajdować się żyły osłabiające strukturę kamienia. Jest to jednak na tyle trudne, że nawet kamieniarze i znawcy swojego fachu mogą mieć z tym problem. Dlatego warto wybierać te materiały, które charakteryzują się stosunkowo jednolitą strukturą, bez kwarcytów gruboziarnistych czy żył osłabiających kamień.

 

Hurtownia granitu i innych kamieni naturalnych Klink.pl oferuje szeroki asortyment materiałów kamiennych dla kamieniarzy. W swojej ofercie mamy granit z Chin oraz Indii. Poza granitem oferujemy również marmur oraz kwarcyt, a także spieki kwarcowe. Dodatkowo znajdziesz u nas szeroki asortyment płytek granitowych, marmurowych, wapiennych oraz z trawertynu w rewelacyjnych cenach. Kamień naturalny w naszych magazynach przeznaczony jest na blaty kuchenne oraz łazienkowe, schody zewnętrzne oraz wewnętrzne, a także parapety. Poza tradycyjnymi slabami mamy również pasy granitowe, które możemy wykorzystać na blaty ponieważ każdy ma powyżej 70 cm głębokości.

 

Dlaczego warto zaopatrywać się u nas? Jedną z najistotniejszych rzeczy jest cena. Często nasze standardowe stawki czy ceny detaliczne są niższe od tych, które hurtownikom oferuje konkurencja. Poza tym każdy kamieniarz oraz hurtownik mogą u nas liczyć na spore rabaty, które sprawiają, że zakup marmuru, granitu czy spieków kwarcowych w Klink.pl staje się podstawą świetnie prowadzonego interesu kamieniarskiego.

 

Granity z całego świata – gdzie szukać tanich slabów na blaty kamienne, schody granitowe, parapety z granitu?

 

W naszej ofercie mamy materiały, które są wykorzystywane przede wszystkim w budżetowych realizacjach. Granit g603 czy granit Brąz Królewski to absolutna podstawa, która może być wykorzystana w miejskim ratuszu, domu kultury, miejskim rynku, peronie kolejowym, a także na prywatnych tarasach czy parapetach i blatach kuchennych. Jednak czym byłaby hurtownia, która w swojej ofercie ma jedynie podstawowe kamienie? Produkty, które dodatkowo oferujemy dla bardziej wymagających klientów, to chociażby ogromny asortyment spieków kwarcowych. Mimo że spieki kwarcowe nie są kamieniem naturalnym, a półkamiennym, to są bardzo często wybierane właśnie na blaty kuchenne, a nikt nie zna się na tym lepiej niż doświadczony kamieniarz.

 

W naszej ofercie znajdują się spieki kwarcowe praktycznie w każdym kolorze. Mamy na stanie imitacje słynnych marmurów, takich jak Calacatta czy Carrara, spieki kwarcowe w matowych kolorach oraz tych, których zadaniem jest imitacja betonu w różnych odcieniach. Spiek to rewelacyjny materiał. Jest piękny i trwały, a dzięki swojej budowie umożliwia wykonywanie z niego najbardziej złożonych kształtów bez żadnych widocznych łączeń!

 

Hurtownia kamienia naturalnego. Granit, marmur, piaskowiec, trawertyn i wapień – co wybrać?

 

Hurtownia Klink oferuje szeroki wybór materiałów kamiennych. W naszej ofercie znajdziesz granity, marmury, trawertyny, wapienie, łupki, piaskowce, kwarcyty oraz spieki kwarcowe. Jak wiadomo, kamień naturalny jest jednym z najlepszych materiałów budowlanych oraz wykończeniowych, pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni produkt do danej realizacji. Granit to rewelacyjny materiał na blaty kuchenne, schody zewnętrzne, schody wewnętrzne oraz parapety. Marmury można wykorzystywać tylko we wnętrzach, ze względu na to, że brak im odporności na kwasy oraz nadmiar wilgoci. Jest to świetny produkt do łazienek oraz na nowoczesne schody marmurowe typu bolcowego. W naszej hurtowni kamienia znajdziesz także duży wybór płytek wykonanych z łupku, piaskowca oraz wapienia.

 

Produkty, z których słynie nasza hurtownia kamienia naturalnego, to spieki kwarcowe. Mimo że jest to materiał półkamienny, to na stałe wpisał się on w historię kamieniarstwa. Coraz więcej blatów kuchenny powstaje właśnie z wykorzystaniem tego produktu. Spieki to niezwykle trwałe płyty. Nawet w porównaniu do slabów granitowych spieki wychodzą lepiej jako produkt bardziej praktyczny. Poza tym spieki kwarcowe to jedyne białe płyty, które idealnie sprawdzą się w formie blatów kuchennych. Marmur nie jest najlepszym wyborem, a białych płyt granitowych niemal nie ma, dlatego spiek pozostaje jedyną alternatywą dla białych i trwałych blatów do kuchni.

 

Nasza hurtownia kamienia zapewnia niskie ceny, regularne dostawy oraz pewny produkt. Jeśli szukasz płyty na blaty, schody oraz parapety, to trafiłeś idealnie. Mamy duży wybór materiałów granitowych i nie tylko. Dodatkowo znajdziesz u nas płytki kamienne w najlepszych cenach. Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zadzwoń lub odwiedź nasz najbliższy sklep. Nie zawiedziesz się!

 

 

Klink - Centrum Logistyczne