Płytki Granit G654 NEW Padang Dark polerowany 61x30,5x1 cm

169

Płytki Granit G654 NEW Padang Dark polerowany 61x30,5x1 cm

Nowe trendy, popularny granit w nowej odsłonie.

169,00 zł
Kod: 14670
Stan magazynowy:W magazynie
Wysyłka: od 2 do 5 dni roboczych
Dostawa: zobacz cennik
- +
- +
- +
31,43 zł

Parametry techniczne

Więcej informacji
Długość: 61,00 cm
Szerokość: 30,50 cm
Grubość: 10,00 mm
Ilość szt. w opakowaniu: 1
Ilość m2 w opakowaniu: 0.186
Waga opakowania: 5 kg
Gatunek: 1
Typ kamienia: granity
Rodzaj powierzchni: polerowany
Miejsce stosowania: na zewnątrz i wewnątrz
Zastosowanie: podłoga, posadzka, ściana, elewacja, sauna
Kolor: czarny i grafitowy
Brand: Klink

Opis produktu

Nowe wersja popularnego i często wybieranego granitu. G654 NEW w formacie 61x30,5 cm i grubości 1cm, powierzchnia idealnie gładka - polerowana, krawędzie fazowane. Można go zastosować zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz. Ciemny grafitowy kolor będzie podkreślał estetykę i piękno każdej przestrzeni. Granit zawiera odrobinki metalu, które nadają złoty połysk.

Płytki Granit G654 NEW Padang Dark polerowany 61×30,5×1 cm

Płytki granitowe to bardzo nowoczesny i dekoracyjny materiał, który można wykorzystać do wielu celów. Oprócz tego, że jest on odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (takie jak zarysowania, ścieranie i pękanie) oraz czynniki atmosferyczne, materiał ten jest również odporny na działanie promieni UV, a ze względu na wysoką twardość, nie wymaga dużego nakładu pracy, jeśli chodzi o jego utrzymanie, bo jest odporny na dużą eksploatację. Płytki granitowe nie wymagają częstego czyszczenia, co jest ważną kwestią, którą należy podkreślić. Nie są trudne do utrzymania w czystości, a jest to szczególnie ważne w kuchniach. Oprócz tego, że zdobią wnętrza, nie sprawiają problemów z usuwaniem z nich zabrudzeń.

Płytki granitowe mają tradycyjny, klasyczny wygląd, który nigdy nie wychodzi z mody. Ich elegancki, naturalny design jest doskonałym uzupełnieniem zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego wystroju, a ich trwałość i odporność na plamy sprawiają, że są mądrym wyborem do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Jest to jeden z materiałów, który naprawdę wytrzymuje próbę czasu.

Granit to doskonały materiał do wykorzystania w kuchni lub łazience, ale przydaje się także w wielu innych miejscach, takich jak kominki. Ten rodzaj kamienia jest świetnym izolatorem, dlatego może być stosowany w połączeniu z grzejnikami. Płytki granitowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. To, że płytki granitowe nie wymagają wiele pracy, jeśli chodzi o ich eksploatację, jest kolejną cechą, która sprawia, że są tak popularne. Są łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości.

Płytki Padang Dark to propozycja utrzymana w szarościach. Gres Padang Dark daje idealne połączenie luksusowej prostoty i wszechstronności. Poprzez staranne użycie kontrastujących kolorów, w połączeniu z naturalnym pięknem granitu, znajdujemy równowagę pomiędzy elegancją i ponadczasowością.

KLINK – KORZYSTNE ZAKUPY

Z nami dobrze zbudujesz i wyremontujesz
 

SZEROKA OFERTA

Największy wybór kamieni naturalnych. Kolekcje z całego świata. Bezpośredni importer.

 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Ogólnokrajowa sieć punktów handlowych. Fachowe doradztwo. 30 lat na rynku.

 

PEWNA DOSTAWA

Bezpieczne przesyłki paletowe. Dostawy na terenie całego kraju. Możliwy odbiór osobisty w wybranych magazynach.

 

WYGODNE PŁATNOŚCI

Szybkie płatności online. Wysyłki za pobraniem. Płatność przy odbiorze osobistym.