Gres Maranello Beige 60x30x0,8 cm

59

Gres Maranello Beige 60x30x0,8 cm

Płytka gresowa w jasnej kolorystyce brązu i beżu, powierzchnia matowa, gładka. Gatunek drugi. Kod produktu: Y-MAN832A-OS2.

59,00 zł
Kod: 21146
Stan magazynowy:Brak w magazynie
Wysyłka: Wycofane ze sprzedaży
Dostawa: zobacz cennik

Parametry techniczne

Więcej informacji
Długość: 60,00 cm
Szerokość: 30,00 cm
Grubość: 8,00 mm
Ilość szt. w opakowaniu: 8
Ilość m2 w opakowaniu: 1.44
Waga opakowania: 25.2 kg
Gatunek: 2
Rodzaj powierzchni: matowy
Miejsce stosowania: na zewnątrz i wewnątrz
Zastosowanie: podłoga, posadzka, ściana, schody, taras, balkon, sauna
Kolor: kremowy i beżowy, pomarańczowy i brązowy

Opis produktu

Gres Maranello Beige

Gres Maranello Beige to propozycja utrzymana w neutralnej kolorystce, która sprawdzi się w wielu różnorodnych aranżacjach. Głównymi zaletami tego materiału są cena i trwałość. Ten gatunek płytek gresowych ma naturalny kolor i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i twardością, co sprawia, że sprawdzi się nawet w mocno eksploatowanych przestrzeniach. Płytki te mogą być stosowane jako pokrycie ścian, w takich pomieszczeniach jak garaże, pomieszczenia gospodarcze, schowki, spiżarnie czy magazyny, które są stale narażone na działanie wilgoci i innych niekorzystnych czynników, takich jak uszkodzenia mechaniczne. Płytki z gresu są niezwykle uniwersalne, a przy tym bardzo trwałe i wytrzymałe, co pozwala na wykorzystanie ich w wielu miejscach. Płytki te cieszą się popularnością od wielu lat, ponieważ są piękne i łatwe w utrzymaniu. Ze względu na fakt, że materiały te nie wchłaniają wody, idealnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki i kuchnie. Płytki gresowe odznaczają się doskonałymi właściwościami, w tym wytrzymałością i trwałością. Ich odrębność jest spowodowana między innymi rodzajem materiału, z którego są wykonane – gresy są produkowane z kwarcu, skalenia, kaolinu. W przeciwieństwie do innych rodzajów płytek gres jest odporny na uszkodzenia spowodowane mrozem. Każda płytka jest produkowana pod ciśnieniem emitowanym przez maszynę formierską, co zapewnia jej gładką powierzchnię i równomierną fakturę.

Ze względu na drugi gatunek produktu, płytka ta doskonale nadaje się do miejsc, które nie są zwykle widoczne. Rodzaj użytych tam płytek nie będzie miał większego znaczenia, więc można użyć dowolnego materiału. Wystarczy położyć je w pomieszczeniu gospodarczym, garażu lub spiżarni, a nie zauważymy różnicy między płytkami z gresu Maranello Beige, a tymi wyższej klasy. W przypadku zastosowania ich w innych pomieszczeniach, mogą być widoczne mankamenty tych płytek.

KLINK – KORZYSTNE ZAKUPY

Z nami dobrze zbudujesz i wyremontujesz
 

SZEROKA OFERTA

Największy wybór kamieni naturalnych. Kolekcje z całego świata. Bezpośredni importer.

 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Ogólnokrajowa sieć punktów handlowych. Fachowe doradztwo. 30 lat na rynku.

 

PEWNA DOSTAWA

Bezpieczne przesyłki paletowe. Dostawy na terenie całego kraju. Możliwy odbiór osobisty w wybranych magazynach.

 

WYGODNE PŁATNOŚCI

Szybkie płatności online. Wysyłki za pobraniem. Płatność przy odbiorze osobistym.