Gres 20mm Stone Mood Kilkenny Grey 45x90x2 cm (9,31 m2)

189

Gres 20mm Stone Mood Kilkenny Grey 45x90x2 cm (9,31 m2)

Nowa seria płytek gresowych, w modnym szarym designie. Klasa antypoślizgowości R11. Kod produktu: K93Y. Ostatnie m2 w naszym magazynie, niska cena oraz darmowa przesyłka.

189,00 zł
Kod: 20623-Pak-OLSZ
Stan magazynowy:Brak w magazynie
Wysyłka: Wycofane ze sprzedaży
Dostawa: zobacz cennik

Parametry techniczne

Więcej informacji
Długość: 90,00 cm
Szerokość: 45,00 cm
Grubość: 20,00 mm
Ilość szt. w opakowaniu: 23
Ilość m2 w opakowaniu: 9.31
Waga opakowania: 410 kg
Gatunek: 1
Rodzaj powierzchni: matowy
Miejsce stosowania: na zewnątrz i wewnątrz
Zastosowanie: podłoga, posadzka, schody, taras, balkon, podjazd, ogród
Kolor: szary i srebrny

Opis produktu

Płyty gresowe o grubości 2 cm są materiałem o bardzo wysokich parametrach technicznych. Dzięki temu możemy układać je bez użycia zapraw klejowych. Technologia ta pozwala na montaż tych płyt na tzw. gruncie, co sprawia iż płyty te mają szerokie zastosowanie na zewnętrznych tarasach jak i w ogrodach jako ścieżki. Dodatkowym rozwiązaniem jest możliwość instalacji gresu o tej grubości na dystansach oraz podporach z regulowaną wysokością. Produkty te znajdziesz również w naszej ofercie.

Gres 20 mm Stone Mood Kilkenny Grey

Płytki gresowe o grubości 2 cm są materiałem o bardzo wysokich parametrach technicznych. Dzięki temu możemy układać je bez użycia zapraw klejowych. Technologia ta pozwala na montaż płyt na tzw. gruncie, co sprawia, że płyty te mają szerokie zastosowanie zarówno na zewnętrznych tarasach, jak i w ogrodach jako ścieżki. Dodatkowym rozwiązaniem jest możliwość instalacji gresu o tej grubości na dystansach oraz podporach z regulowaną wysokością. Produkty te znajdują się również w naszej ofercie.

Płytki gresowe o tak doskonałych parametrach to świetne rozwiązanie dla tarasów, balkonów, patio, a nawet basenów. Płytki gresowe są odporne na wilgoć, ale ich nasiąkliwość wynosi około 0,1%. Dzięki gładkiej powierzchni są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Płytki gresowe są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie tylko trwałość stanowi o ich atrakcyjności, płytki gresowe są również odporne na różnicę temperatur.

Płytki gresowe nadają się do dekoracji podłóg i ścian. Są łatwe w montażu i czyszczeniu, co sprawia, że są bardzo wygodne w użytkowaniu zewnętrznym. Materiał jest na tyle twardy, że wytrzymuje wysoką wilgotność i silne uderzenia, a jednocześnie na tyle elastyczny, że nie pęka od rozszerzania i kurczenia się pod wpływem zmiennych temperatur. Jest mrozoodporny i stanowi izolator cieplny, co zapewnia wysoką jakość prac budowlanych. Płytki gresowe mają duży potencjał dekoracyjny, dzięki czemu aranżacje z ich użyciem zachwycą każdego. Płytki gresowe tworzą niepowtarzalne kompozycje i wprowadzają komfort do przestrzeni życiowej.

Płytki gresowe na taras utrzymane w szarej kolorystyce to bezpieczne i praktyczne rozwiązanie. Odcienie szarości są potężnym narzędziem służącym do dodawania funkcjonalności i poprawy atmosfery przy niewielkim wysiłku. Doskonale wyglądają zarówno w mieszkaniach i domach minimalistycznych, jak i również na zewnątrz, z oczywistych powodów – jest to neutralny kolor, który wpasuje się w każdą aranżację. Eksperci od projektowania wnętrz sugerują ten odcień ze względu na jego zdolność do uzupełniania każdego koloru.

KLINK – KORZYSTNE ZAKUPY

Z nami dobrze zbudujesz i wyremontujesz
 

SZEROKA OFERTA

Największy wybór kamieni naturalnych. Kolekcje z całego świata. Bezpośredni importer.

 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Ogólnokrajowa sieć punktów handlowych. Fachowe doradztwo. 30 lat na rynku.

 

PEWNA DOSTAWA

Bezpieczne przesyłki paletowe. Dostawy na terenie całego kraju. Możliwy odbiór osobisty w wybranych magazynach.

 

WYGODNE PŁATNOŚCI

Szybkie płatności online. Wysyłki za pobraniem. Płatność przy odbiorze osobistym.