Znajdź nas w swojej okolicy: Lokalizator sklepów   Kontakt: Zadaj pytanie  Doradcy regionalni:   

×

Rejestracja

Informacje

Dane do logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane
Nazwisko jest wymagane
Imie jest nieprawidłowe
Nazwisko jest nieprawidłowe
To nie jest adres email
Email jest wymagany
Ten email jest już zarejestrowany
Hasło jest wymagane
Proszę wprowadzić właściwe hasło
Proszę wprowadzić co najmniej 6 znaków
Proszę wprowadzić maksymalnie 16 znaków
Hasła nie są takie same
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Email bądź hasło jest wymagane

Płytki Trawertyn Classic szlifowany i wypełniany 61x61x1,2 cm

Płytki Trawertyn Classic szlifowany i wypełniany 61x61x1,2 cm
< >

Płytki Trawertyn Classic szlifowany i wypełniany 61x61x1,2 cm

Piękny trawertyn, nasycony bogatymi dodatkami w postaci naturalnych żyłek

Informacje techniczne

 • Długość [cm]: 61,00
 • Szerokość [cm]: 61cm
 • Grubość [mm]: 12mm
 • Ilość szt. w opakowaniu: 2,00
 • Ilość m2 w opakowaniu: 0,74
 • Waga opakowania [kg]: 23,90
 • Typ kamienia: Trawertyn
 • Zastosowanie: posadzka, podłoga, schody, ściana
 • Rodzaj powierzchni: szlifowany
 • Miejsce stosowania: wewnątrz
 • Gatunek: I
Cena brutto:
179,00 / m2

Cena za opakowanie:
133,21 zł
qr Kod: 11782
Stan: W magazynie
Realizacja: po 28.10.2019
Wysyłka: zobacz cennik

Ilość:

Cena brutto za całość
133.21

TRAWERTYN
Autentyczne piękno kamienia naturalnego nabiera blasku z upływem czasu. W przeciwieństwie do większości innych materiałów kamień naturalny także po wielu latach wciąż zachowuje swoje walory. Decydując się na kamień naturalny, wybierają Państwo mocny i trwały produkt. Porowata skala osadowa odmiana martwicy wapiennej. Doskonały materiał budowlany do dekoracyjnego wykańczania wnętrz. Dostępny w wielu formatach, barwach oraz o zróżnicowanym wykończeniu powierzchni i systemie modularnym roman opus.

Trawertyn to porowata skała osadowa, odmiana martwicy wapiennej. Powstaje w gorących źródłach i jaskiniach wapiennych. Cechą charakterystyczną dla trawertynu są otwory powstałe podczas uwalniania się dwutlenku węgla w procesie powstawania kamienia. Już w starożytności trawertyn wykorzystywany był jako kamień ozdobny - robiono z niego wazy i posągi. W dzisiejszych czasach, wykorzystujemy go jako kamień dekoracyjny na podłogi i ściany. Płytki trawertynowe występują w ciepłych odcieniach brązu i beżu, co sprawia, że tworzą przytulny, domowy klimat w każdym wnętrzu. Twardość oraz odporność na wysokie temperatury i wodę sprawia, że płytki trawertynowe mają bardzo szerokie zastosowanie we wszystkich typach pomieszczeń. Idealnie nadają się do kuchni, łazienek, salonów. Możemy je wykorzystać jako kamień na podłogę i ścianę, obudowy kominka i wanny, wewnętrzne parapety i stopnie.

Płytki kamienne, także trawertynowe, doskonale sprawdzają się przy ogrzewaniu podłogowym. Dzięki zdolności jego kumulowania jest świetnym rozwiązaniem przy ogrzewaniu podłogowym. Jeszcze długo po wyłączeniu ogrzewania, podłoga będzie utrzymywała ciepło i stopniowo oddawała je otoczeniu. W ofercie naszej hurtowni kamienia naturalnego, znajdziecie Państwo szeroki wybór trawertynu, w różnych formatach także w systemie modularnym roman optus (mix formatów, układ rzymski), w wykończeniu szlifowanym, szczotkowanym, antykowanym, bębnowanym. Kamień naturalny w formie płytek stał się na tyle popularnym materiałem wykończeniowym, że cena za jego metr kwadratowy stała się porównywalna do ceny płytek ceramicznych czy płytek gresowych. Zapraszamy do obejrzenia zakładki NASZE REALIZACJE, gdzie znajdziecie Państwo zdjęcia z realizacji z użyciem naszych płytek ceramicznych i kamieni naturalnych takich jak płytki marmurowe, płytki granitowe, płytki kwarcytowe, łupki, trawertyny, wapienie.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Płytki Trawertyn Classic szlifowany i wypełniany 61x61x1,2 cm 11782 Array ( [entity_pk_value] => 14664 ) 179.0000

Klink.pl - inwentaryzacja