Gres 30MM Belgium Stone Black 60x60x3 cm

185

Gres 30MM Belgium Stone Black 60x60x3 cm

Nowe płytki gresowe o grubości aż 3 cm.

185,00 zł
Kod: 15862
Stan magazynowy:Brak w magazynie
Wysyłka: Wycofane ze sprzedaży
Dostawa: zobacz cennik

Parametry techniczne

Więcej informacji
Długość: 60,00 cm
Szerokość: 60,00 cm
Grubość: 30,00 mm
Ilość szt. w opakowaniu: 1
Ilość m2 w opakowaniu: 0.36
Waga opakowania: 24 kg
Gatunek: 2
Rodzaj powierzchni: matowy
Miejsce stosowania: na zewnątrz i wewnątrz
Zastosowanie: podłoga, posadzka, schody, taras, balkon, podjazd, chodnik, ogród
Kolor: czarny i grafitowy

Opis produktu

Jednym z naszym innowacyjnych produktów jest Gres Belgium Stone Black w wersji o grubości 30 mm! Dlaczego grubość płytki jest tak ważna? Koniecznie zobacz filmik poniżej!

Gres tarasowy o grubości 30 mm jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć taras szybko, tanio i bardzo praktycznie. Z tymi płytkami tarasowymi bez żadnego problemu możemy zrobić taras w ciągu kilku godzin, bez konieczności wzywania ekipy, wydawania fortuny na montaż i materiały montażowe!

Płytki tarasowe Belgium Stone 30 mm można położyć bez żadnego kleju na ziemi, posadzce czy tak naprawdę gdziekolwiek, a będziemy mieli piękny taras bez ryzyka, że coś zacznie pękać czy odchodzić. Jest to rozwiązanie idealne!

Gres jest odporny na uszkodzenia fizyczne i mechaniczne. W przypadku tego produktu nawet wjechanie wózkiem widłowym na podpartą płytkę nie spowodowało jej uszkodzenia w najmniejszym stopniu! Nie ma drugiego takiego produktu, który mógłby dorównać tym płytkom!

Ponad to płytki gresowe są podporne na zmienne warunki atmosferyczne. Nie straszny im mróz, skwar, deszcz, śnieg czy nawet duża amplituda temperatur, która w przypadku ciemnych płytek sięga nawet do 70 stopni Celsjusza!

Opisywane płytki tarasowe mają także naturalną strukturę, która charakteryzuje się antypoślizgowością. Płytki antypoślizgowe na tarasie są bardzo istotnym elementem, który zapobiega temu, aby w razie deszczu czy przymrozku nie doszło do żadnego nieprzyjemnego w skutkach upadku.

Jeśli zależy nam na tarasie, który będzie niezwykle trwały i efektywny, a który możemy wykonać samodzielnie w kilka chwil i niskim kosztem, to płytki tarasowe Belgium Stone będą strzałem w dziesiątkę!

Gresy 30MM to produkty o najwyższej trwałości, wyjątkowej wytrzymałości i jednocześnie łatwe w montażu. Ich grubość zapewnia niezwykłą odpornością na złamania i pęknięcia. Wytrzymują one obciążenia przekraczające 1000 kg na centymetr kwadratowy. Łatwe w utrzymaniu czystości, antypoślizgowe (R11), odporne na mróz, ogień, sól, pleśń, algi i pestycydy.

Gresy 30MM gwarantują wysokie bezpieczeństwo we wszystkich przestrzeniach zewnętrznych i wewnętrznych. Szczególnie polecane do miejsc o dużym natężeniem ruchu.

Zobacz jak wytrzymałe są gresy 30 mm:

KLINK – KORZYSTNE ZAKUPY

Z nami dobrze zbudujesz i wyremontujesz
 

SZEROKA OFERTA

Największy wybór kamieni naturalnych. Kolekcje z całego świata. Bezpośredni importer.

 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Ogólnokrajowa sieć punktów handlowych. Fachowe doradztwo. 30 lat na rynku.

 

PEWNA DOSTAWA

Bezpieczne przesyłki paletowe. Dostawy na terenie całego kraju. Możliwy odbiór osobisty w wybranych magazynach.

 

WYGODNE PŁATNOŚCI

Szybkie płatności online. Wysyłki za pobraniem. Płatność przy odbiorze osobistym.