Gres 20mm Koru Beech 45x90x2 cm

175

Gres 20mm Koru Beech 45x90x2 cm

Nowa seria płytek gresowych, w modnym drewnopodobnym designie.

175,00 zł
Kod: 11469
Stan magazynowy:Brak w magazynie
Wysyłka: Wycofane ze sprzedaży
Dostawa: zobacz cennik

Parametry techniczne

Więcej informacji
Długość: 90,00 cm
Szerokość: 45,00 cm
Grubość: 20,00 mm
Ilość szt. w opakowaniu: 2
Ilość m2 w opakowaniu: 0.81
Waga opakowania: 35.64 kg
Gatunek: 1
Rodzaj powierzchni: naturalny
Miejsce stosowania: na zewnątrz i wewnątrz
Zastosowanie: podłoga, posadzka, elewacja, schody, taras, balkon, podjazd, chodnik, ogród
Kolor: pomarańczowy i brązowy

Opis produktu

Płyty gresowe o grubości 2 cm są materiałem o bardzo wysokich parametrach technicznych. Dzięki temu możemy układać je bez użycia zapraw klejowych. Technologia ta pozwala na montaż tych płyt na tzw. gruncie, co sprawia iż płyty te mają szerokie zastosowanie na zewnętrznych tarasach jak i w ogrodach jako ścieżki. Dodatkowym rozwiązaniem jest możliwość instalacji gresu o tej grubości na dystansach oraz podporach z regulowaną wysokością. Produkty te znajdziesz również w naszej ofercie.

Gres Koru Beech – ponadczasowe płytki drewnopodobne

Płytki drewnopodobne to ceramika przypominająca swoim wyglądem prawdziwe deski. Gres drewnopodobny imituje w praktycznie doskonały sposób wygląd, fakturę czy usłojenie prawdziwego drewna. Płytki gresowe naśladujące drewno są rozwiązaniem, które oferuje wygląd drewnianych podłóg z zachowaniem cech płytek. Co za tym idzie, tego typu płytki są odporne na działanie wilgoci oraz wody, co w przypadku desek nie jest takie oczywiste. Ponadto gres to gwarancja wysokiej trwałości i wytrzymałości, co sprawia, że tego typu podłogi są rozwiązaniem na długie lata. Gres jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, ponadto jest na tyle trwały, że z powodzeniem może być stosowany nawet na tarasach.

Kolejnym argumentem przemawiającym za zastosowaniem płytek imitujących drewno jest fakt, że lepiej nadają się one do coraz popularniejszego ogrzewania podłogowego. Gres bardzo dobrze przewodzi ciepło i odznacza się niskim oporem cieplnym.

Oczywiście warto tu wspomnieć też o kwestiach estetycznych. Płytki drewnopodobne to bardzo eleganckie i gustowne rozwiązanie, które pozwala nam na zachowanie klimatu, który wprowadza do wnętrza drewno.

Gres imitujący drewno Koru Beech – czyli piękny wygląd deski i jakość płytki w jednym

Płytki gresowe imitujące drewno pozwalają na uzyskanie efektu wizualnego przypominającego prawdziwe deski, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitych właściwości fizycznych gresu. Gres Koru Beech to bardzo gustowne i efektowne rozwiązanie, które, dzięki swoim walorom, doda wnętrzu ciekawego klimatu. Płytki Koru Beech to ponadczasowy i modny drewnopodobny design, który z powodzeniem może zdobić nie tylko posadzki wewnątrz domu, ale również elewacje, schody, taras czy balkon.


KLINK – KORZYSTNE ZAKUPY

Z nami dobrze zbudujesz i wyremontujesz
 

SZEROKA OFERTA

Największy wybór kamieni naturalnych. Kolekcje z całego świata. Bezpośredni importer.

 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Ogólnokrajowa sieć punktów handlowych. Fachowe doradztwo. 30 lat na rynku.

 

PEWNA DOSTAWA

Bezpieczne przesyłki paletowe. Dostawy na terenie całego kraju. Możliwy odbiór osobisty w wybranych magazynach.

 

WYGODNE PŁATNOŚCI

Szybkie płatności online. Wysyłki za pobraniem. Płatność przy odbiorze osobistym.