Facebook Pixel

Gres 20mm Ardezya Black 45x90cm

135

Gres 20mm Ardezya Black 45x90cm

Płytka gresowa w czarno-grafitowym kolorze - uniwersalność, estetyka i piękno w jednym. 2 gatunek jakości.

135,00 zł
Kod: 11457
Stan magazynowy:W magazynie
Wysyłka: od 3 do 5 dni roboczych
Dostawa: zobacz cennik
- +
- +
- +
109,35 zł

Parametry techniczne

Więcej informacji
Długość: 90,00 cm
Szerokość: 45,00 cm
Grubość: 20,00 mm
Ilość szt. w opakowaniu: 2
Ilość m2 w opakowaniu: 0.81
Waga opakowania: 35.64 kg
Gatunek: 2
Rodzaj powierzchni: matowy
Miejsce stosowania: na zewnątrz i wewnątrz
Zastosowanie: podłoga, posadzka, taras, balkon, ogród
Kolor: czarny i grafitowy
Klasa antypoślizgowa: R11

Opis produktu

Płyty gresowe o grubości 2 cm są materiałem o bardzo wysokich parametrach technicznych. Dzięki temu możemy układać je bez użycia zapraw klejowych. Technologia ta pozwala na montaż tych płyt na tzw. gruncie, co sprawia iż płyty te mają szerokie zastosowanie na zewnętrznych tarasach jak i w ogrodach jako ścieżki. Dodatkowym rozwiązaniem jest możliwość instalacji gresu o tej grubości na dystansach oraz podporach z regulowaną wysokością. Produkty te znajdziesz również w naszej ofercie.

Kolejnym świetnym produktem na naszej liście są grafitowe płytki Ardezya Black. Mimo że nazwa wskazuje, że sam materiał ma kolor czarny, to jego naturalna struktura w suchej wersji przypomina raczej ciemny grafit, a dokładniej piękny beton architektoniczny w kolorze grafitowym.

Niewątpliwie jedną z największych zalet tej płytki ceramicznej jest jej format. Mamy tutaj do czynienia z typowym prostokątem, jednak w nietypowych formatach 30 × 60 albo 45 × 90 cm. Różnica i efekt, jaki otrzymamy przy wykorzystaniu tych dwóch rozmiarów płytek tarasowych, są znaczące. Przede wszystkim w ostatnich latach duże formaty zyskują coraz większy rozgłos i coraz śmielej wykorzystuje się płytki 120 × 240 cm. Mimo że ten materiał nie jest aż tak duży, to efekt, który uzyskamy z ich wykorzystaniem, będzie rewelacyjny.

Następną sprawą, o której trzeba wspomnieć, jest trwałość gresu o grubości 20 mm. Jest to niewątpliwie materiał, który idealnie sprawdzi się na zewnątrz, bez żadnej obawy o to, że płytki zaczną pękać. Najczęstszym powodem pękania płytek tarasowych jest to, że cienkie płytki ceramiczne nie stanowią wystarczającej bariery dla amplitudy temperatur, która oddziałuje na klej. Ten w następstwie traci swoje właściwości czepne, czego efektem jest pękanie i odchodzenie płytek.

Ostatnią rzeczą, którą trzeba zaznaczyć przy tym produkcie, jest jego jakość. Płytki są rektyfikowane, co oznacza, że każda jedna sztuka jest docięta co do milimetra.


Produkty alternatywne

KLINK – KORZYSTNE ZAKUPY

Z nami dobrze zbudujesz i wyremontujesz
 

SZEROKA OFERTA

Największy wybór kamieni naturalnychKolekcje z całego świataBezpośredni importer

 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Ogólnokrajowa sieć punktów handlowychFachowe doradztwoPonad 25 lat na rynku

 

PEWNA DOSTAWA

Bezpieczne przesyłki paletoweDostawy na terenie całego krajuMożliwy odbiór osobisty w wybranych magazynach

 

WYGODNE PŁATNOŚCI

Szybkie płatności onlineWysyłki za pobraniemPłatność przy odbiorze osobistym