Facebook Pixel

Fila W68 impregnat 5L

989

Fila W68 impregnat 5L

Profesjonalny impregnat do kamienia naturalnego. Nie zmienia wyglądu impregnowanej powierzchni. Dedykowany do kamienia elewacyjnego i granitu płomieniowanego. Wydajność do 100m2 z 5L.

989,00 zł
Kod: 07197
Stan magazynowy:W magazynie
Wysyłka: od 1 do 3 dni roboczych
Dostawa: zobacz cennik
- +
989,00 zł

Parametry techniczne

Więcej informacji
Ilość szt. w opakowaniu: 1

Opis produktu

W68 to profesjonalny impregnat ochronny betonu, odporny na plamy uszczelniacz do kamienia, który impregnuje powierzchnie w terakocie, klinkierze, betonie, kamieniu naturalnym oraz niepolerowanym aglomeratom i chroni przed tłustymi zabrudzeniami. Fila W68 to specjalny produkt do ochrony chłonnych materiałów, takich jak szorstki kamień naturalny, terakota i beton, które charakteryzują się bardzo porowatą strukturą. Umożliwia to znacznie zmniejszenie wchłaniania materiału bez zmiany jego wyglądu, ograniczając wchłanianie wody i środków barwiących, głównych wrogów kamiennych. Nie zapewnia ochrony przed kwasem.


W68 to przyjazna dla środowiska obróbka, w rzeczywistości jest on na bazie wody, co umożliwia znacznie skrócenie czasu pracy, ponieważ produkt może być stosowany nawet na powierzchniach o minimalnej wilgotności resztkowej i wysycha w ciągu zaledwie 4 godzin. Jest to naturalna produkt, która nie zmienia wykończenia i wyglądu materiału, na który jest nakładany, zapewnia oddychającą ochronę hydrofobową, która ułatwia czyszczenie, tworząc skuteczną ochronę przed plamami.


Jest wskazany zarówno na podłogach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Certyfikowany i przetestowany pod kątem "nadaje się do kontaktu z żywnością", ponieważ jest to produkt na bazie wody, charakteryzuje się bardzo niską emisją lotnych związków organicznych, posiada certyfikat GEV-EMICODE i posiada znak EC1Plus. W związku z tym przyczynia się do nabywania kredytów LEED zgodnie z protokołem USA i Włoch.


Wnętrze: jest wskazane jako podstawowa ochrona przed nałożeniem płynnego wosku.


Nie tworzy folii powierzchniowej, nie zmienia odporności na mróz, jest przezroczysty i oddychający.

KLINK – KORZYSTNE ZAKUPY

Z nami dobrze zbudujesz i wyremontujesz
 

SZEROKA OFERTA

Największy wybór kamieni naturalnychKolekcje z całego świataBezpośredni importer

 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Ogólnokrajowa sieć punktów handlowychFachowe doradztwoPonad 25 lat na rynku

 

PEWNA DOSTAWA

Bezpieczne przesyłki paletoweDostawy na terenie całego krajuMożliwy odbiór osobisty w wybranych magazynach

 

WYGODNE PŁATNOŚCI

Szybkie płatności onlineWysyłki za pobraniemPłatność przy odbiorze osobistym