Znajdź nas w swojej okolicy: Lokalizator sklepów   Kontakt: Zadaj pytanie  Doradcy regionalni:   

×

Rejestracja

Informacje

Dane do logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane
Nazwisko jest wymagane
Imie jest nieprawidłowe
Nazwisko jest nieprawidłowe
To nie jest adres email
Email jest wymagany
Ten email jest już zarejestrowany
Hasło jest wymagane
Proszę wprowadzić właściwe hasło
Proszę wprowadzić co najmniej 6 znaków
Proszę wprowadzić maksymalnie 16 znaków
Hasła nie są takie same
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Email bądź hasło jest wymagane
  • Towar dostępny w przedsprzedaży*

Płytki Kwarcyt Silver Grey naturalny 10x30x0,8-1,3 cm

-14%
Płytki Kwarcyt Silver Grey naturalny 10x30x0,8-1,3 cm
< >

Płytki Kwarcyt Silver Grey naturalny 10x30x0,8-1,3 cm

Kwarcyt błyszczący w kolorze szarości.

Informacje techniczne

 • Długość [cm]: 30,00
 • Szerokość [cm]: 10cm
 • Grubość [mm]: 12mm
 • Ilość szt. w opakowaniu: 30,00
 • Ilość m2 w opakowaniu: 0,90
 • Waga opakowania [kg]: 24,30
 • Typ kamienia: Łupek
 • Zastosowanie: elewacja, fasada, sauna, ściana
 • Rodzaj powierzchni: naturalny
 • Miejsce stosowania: na zewnątrz / wewnątrz
 • Gatunek: I

Cena brutto:

119,00 / m2 139.00 / m2

Cena za opakowanie:
107,10 zł
qr Kod: 00282-W
Stan:Przedsprzedaż
Realizacja za:
 • DNI
 • GODZINY
 • MINUTY
 • SEKUNDY
Wysyłka: zobacz cennik

Ilość:

Cena brutto za całość
107.10

Ten towar dostępny jest w Przedsprzedaży. Wymagana płatność w ciągu 3 dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.
Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Jesteśmy do dyspozycji w dni robocze, w godzinach 9:00 - 17:00, tel. 695 880 104.
(*) Przedsprzedaż jest to usługa, która pozwala na zakup produktów z oferty Klink.pl w cenach promocyjnych zanim pojawią się w regularnej sprzedaży.
Towary te są w trakcie transportu morskiego. Wysyłka zamówień następuje po dotarciu do naszego magazynu. Data realizacji określona jest przy każdym produkcie.

Uniwersalne płytki, które są absolutnym bestsellerem wśród naszych klientów. Silver Grey w standardowym formacie 30x10 cm to rozwiązanie jako elewacja i dekoracja ścienna. Materiał w pełni odporny na warunki atmosferyczne. Zalecamy impregnację po ułożeniu materiału.

Łupki to grupa kamieni naturalnych charakteryzująca się złupkowaceniem. Złoża łupków są bardzo bogate kolorystycznie. Zróżnicowana kolorystyka nawet pojedynczych płyt, pozwala na komponowanie niepowtarzalnych powierzchni. W ostatnich latach, łupek kamienny stał się niezwykle modnym materiałem wykończeniowym. Naturalna, strukturalna powierzchnia płytek sprawia, że ten kamień dekoracyjny doskonale komponuje się z wnętrzami zarówno nowoczesnymi jak i tymi w stylu rustykalnym. We wnętrzach najczęściej wykorzystywany jest jako kamień na podłogi i ściany w salonach, przedpokojach, kuchniach i łazienkach. Dzięki swoim odpornościom na działanie sił natury, materiał ten możliwy jest do zastosowania nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także na zewnątrz jako: łupek elewacyjny oraz okładzina na ogrodzenia.

Płytki kamienne, także z łupka, doskonale sprawdzają się przy ogrzewaniu podłogowym. Dzięki zdolności jego kumulowania jest świetnym rozwiązaniem przy ogrzewaniu podłogowym. Jeszcze długo po wyłączeniu ogrzewania, podłoga będzie utrzymywała ciepło i stopniowo oddawała je otoczeniu. W ofercie naszej hurtowni kamienia naturalnego, znajdziecie Państwo szeroki wybór płytek z łupka, w różnych formatach i wykończeniach. Kamień naturalny w formie płytek stał się na tyle popularnym materiałem wykończeniowym, że cena za jego metr kwadratowy stała się porównywalna do ceny płytek ceramicznych czy płytek gresowych. Zapraszamy do obejrzenia zakładki NASZE REALIZACJE, gdzie znajdziecie Państwo zdjęcia z realizacji z użyciem naszych płytek ceramicznych i kamieni naturalnych takich jak płytki marmurowe, płytki granitowe, płytki kwarcytowe, łupki, trawertyny, wapienie.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Płytki Kwarcyt Silver Grey naturalny 10x30x0,8-1,3 cm 00282-W Array ( [entity_pk_value] => 15537 ) 139.0000 119.0000

Klink.pl - inwentaryzacja